181,50 brutto/h NOK

Oferta pracy w Norwegii na budowie dla malarza Trondheim bez języka norweskiego

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 lipca 2016 00:50

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla pracowników budowlanych na stanowisko malarza – tapeciarza. Zatrudnienie w Trondheim dla osób bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miejsce zatrudnienia: Trondheim

Zarobki: 181,50 NOK na godzinę brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy malowaniu i tapetowaniu
  • pracownik będzie musiał wykonać wszelkie prace dodatkowe – przygotować ściany, zabezpieczyć powierzchnie przed zabrudzeniem, posprzątać, itp

Oczekiwania:

  • dużą zaleta będzie posiadanie norweskiego numeru identyfikacyjnego
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dobre zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • praca na podstawie norweskiej umowy wraz ze wszelkimi świadczeniami i odprowadzaniem podatku
  • na miejscu zorganizowane jest zamieszkanie
  • prawo do urlopu
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • opieka polskojęzycznych koordynatorów
  • bezpłatne wsparcie przy procesie rekrutacyjnym

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać z załączeniem aktualnego zdjęcia i CV na adres:

  • praca@silverhand.eu

W tytule prosimy wpisać: PG/MALN1

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/malarz-budowlany-norwegia-3311820.html

ID ogłoszenia: 597578169cb7d50b