do uzgodnienia NOK

Oferta pracy w Norwegii na budowie dla Polaków przy tynkowaniu Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 11 października 2014 03:29

Aktualna oferta pracy na stanowisku tynkarza w firmie budowlanej z siedzibą w Bergen. Ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego dla Polaków na 2-3 tygodnie.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Praca przy nakładaniu tynku.
  • Inne prace które zostaną zlecone przez przełożonego.
  • malowanie i tapetowanie

Oczekiwania:

  • konieczne jest doświadczenie w: pracy na powyższym stanowisku, pracy w Norwegii
  • Kandydat powinien posiadać Norweski Numer personalny
  • zdolności budowlane, obeznanie w technikach budowlanych
  • fachowość
  • brak nałogów
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na ok 2 do 3 tygodni

Oferta:

  • praca od zaraz na czas określony
  • zatrudnienie dla osób aktualnie przebywających w Bergen
  • pracodawca nie wymaga znajomości języka

Aplikacja:
Osoby zainteresowane, prosimy o kontakt telefoniczny: 939 78 656

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/malarze_bergen_norwegia,ogloszenie,20141007104702.html

ID ogłoszenia: 655436aa4a3ae52