185,50/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii na budowie przy regipsach Oslo z językiem angielskim 2018

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 stycznia 2018 02:50

Aktualna propozycja pracy w Norwegii od zaraz ze znajomością języka angielskiego przy regipsach. Zatrudnienie na budowie w Oslo przy montażu płyt karonowo gipsowych.

Stanowisko: Budowlaniec – monter regipsów

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Stawka godzinowa: 185,50 NOK brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie jako regipsiarz – obowiązkiem będzie wykonywanie sufitów podwieszanych oraz ścianek działowych

Oczekiwania:

  • konieczność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • obowiązkowo doświadczenie zawodowe oraz praktyczna umiejętność montażu regipsów
  • posiadanie doświadczenia w pracy na terenie państw Skandynawskich
  • dużą zaletą będzie możliwość przyjechania swoim samochodem i posiadanie prawa jazy kat.B

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę – nie zatrudnienie na zasadach delegowania!
  • wysokie zarobki
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę
  • odprowadzenie składek oraz płacenie podatków
  • opcja wypracowywania nadgodzin
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pomoc rezydentów polskiego pochodzenia
  • prawo do urlopu
  • za darmo zapewnione wsparcie w procesie rekrutacji, przy tłumaczeniu oraz przygotowywaniu niezbędnych dokumentów

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV w języku angielskim na adres dostępny poniżej:

  • krakow@silverhand.eu

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/regipsiarz-norwegia-3958642.html

ID ogłoszenia: 9595a59cc40c303c