od 179 brutto/h NOK

Oferta pracy w Norwegii na budowie przy rozbiórkach od zaraz bez języka w Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 stycznia 2022 00:06

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii na budowie od zaraz przy wyburzeniach i rozbiórkach. Zatrudnienie 2022 bez znajomości języka w rejonie Drammen z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: pracownik budowlany

Miejsce pracy: Drammen

Liczba miejsc: 4

Start: od zaraz

Zarobki: 179 NOK brutto/h

Zadania:

Prace związane z rozbiórkami wewnątrz budynku, który przygotowywany jest do remontu generalnego. Zadaniem będzie skuwanie kafelków, demontaż armatury, stolarki okiennej i drzwiowej, burzenie ścianek działowych, zrywaniu sufitów podwieszanych itp.

Wymagania:

– koniecznie dobra kondycja, sprawność fizyczna, siła

– dyspozycyjność od zaraz na minimum 8 tygodni lub dłużej

– obecnie pracę możemy zaproponować wyłącznie osobom, które przebywają już w Norwegii, ewentualnie Szwecji

– mile widziana znajomość języka angielskiego

– atutem będzie doświadczenie w budowlance szczególnie przy wyburzeniach

– preferowane osoby dysponujące własnym autem najlepiej busem (codzienny dojazd z miejsca zakwaterowania)

Oferujemy:

– bezpłatne zakwaterowanie na miejscu w Norwegii na cały okres

– atrakcyjne wynagrodzenie

– uczciwe warunki oraz umowę tymczasową bezpośrednio z norweską firmą

– możliwość współpracy na zasadzie B2B, ale konieczna jest założona norweska działalność

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane proszę wysyłać zgłoszenia na poniższy adres.

marek.piasecki78@gmail.com z dopiskiem „Rozbiórki Drammen 2022”

UWAGA obecnie oferta tylko dla osób, które już przebywają w Norwegii.

ID ogłoszenia: 36661eb75669a395