165/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii dla par w magazynie drogeryjnym bez języka od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 lipca 2017 03:29

Hurtownia z Oslo poszukuje pilnie magazynierów. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień. Norwegia praca od zaraz na magazynie drogeryjnym.

Stanowisko: Magazynier
Zarobki: 165 NOK na godzinę pracy
Termin: od zaraz
Liczba miejsc: 2 (lub para)
Miasto: Oslo, Norwegia

Zakres obowiązków:

  • praca na magazynie hurtowni z kosmetykami
  • pracownik będzie zajmował się kompletowaniem towaru zgodnie z zamówieniem
  • pomoc w rozładunku w załadunku
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym

Wymagania:

  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • bezwzględna uczciwość
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność świetnego zarządzania czasem pracy
  • zaangażowanie, pracowitość

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie od zaraz
  • możliwe zatrudnienie w parach
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • wypłacanie wynagrodzeń na czas

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 07/2017″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 626595ed10712478

2 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii dla par w magazynie drogeryjnym bez języka od zaraz Oslo”

  1. oktawiatwardowska na 7 lipca 2017 @ 09:50

    Witam,
    razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Mamy doświadczenie w pracy na produkcji. Znamy język angielski w stopniu dobrym. Proszę o kontakt telefoniczny (694 776 791) lub email (oktawiatwardowska@o2.pl). Pozdrawiamy, Oktawia Twardowska i Jakub Góreczny.

  2. Daniel Rydz na 23 lipca 2017 @ 14:12

    Witam
    jestem zainteresowany ofertą pracy. Szybko przyswajam nowe informacje.
    Proszę o kontakt telefoniczny 0048 791 760 429 lub mailowy rydzewski.daniel85@gmail.com

    Pozdrawiam