168,40 brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii na magazynie-hurtowni od zaraz z j.angielskim Sandnes

  • Miasto: Sandnes
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 listopada 2014 18:37

Hurtownia żywności w Sandnes zatrudni 2 osoby do pracy w Norwegii na magazynie przy kompletowaniu zamówień. Oferta od zaraz z językiem angielskim. Umowa na okres próbny 2 miesiące z opcją przedłużenia kontraktu.

Stanowisko: magazynier
Zarobki: 168,40 NOK brutto/h
Miejsce pracy: Sandnes

Liczba miejsc: 2

Obowiązki:
Praca w firmie zajmującej się dystrybucją produktów spożywczych w regionie Rogaland. Pracownik będzie odpowiedzialny za kompletowanie zamówień klientów zgodnie z listą. Towar kompletowany na elektrycznych wózkach ręcznych, następnie trafia na palety do transportu.

Wymagania:
– doświadczenie w kompletowaniu/zbieraniu zamówień na magazynie
– dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– zaświadczenie o niekaralności
– chęć do szybkiego wyjazdu
– pracowitość, rzetelność, dokładność
– mile widziane osoby dysponujące własnym autem

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie w Norwegii zgodnie z obowiązującymi przepisami
– pomoc w organizacji mieszkania w Sandnes lub okolicy
– wsparcie przy wszystkich formalnościach
– umowa próbna na okres 3 miesięcy

Osoby gotowe do podjęcia pracy od zaraz oraz spełniające nasze wymagania uprzejmie prosimy o wysłanie swojej aplikacji drogą elektroniczną. Rekrutacja na stanowisko „lagermedarbeider 11/2014” aktywna będzie do końca miesiąca – zatrudnienie planowane na początek grudnia. w zgłoszeniu koniecznie proszę umieścić klauzulę pozwalającą na przetwarzanie Państwa danych osobowych w procesie rekrutacji.

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia.

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 11/2014”

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 70254774e5ba62ac

4 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii na magazynie-hurtowni od zaraz z j.angielskim Sandnes”

  1. Szanowni Państwo,

    Zgłaszam swoje zainteresowanie powyższą ofertą. Od roku 1996 pracuję w handlu ( od stanowiska Przedstawiciela Handlowego do Dyrektora Handlowego ). Obecnie, w związku z sytuacją osobista poszukuję pracy w Norwegii. Na początku chciałbym jeszcze bardziej poprawić j. angielski ( znam go na poziomie komunikatywnym, zatem nie będzie problemów ) i docelowo być w stanie rozpatrzeć możliwość zamieszkania tam na stałe. Jestem bardzo sprawny fizycznie ( 4-5 x w tygodniu trenuję na siłowni )
    Wyjechać do pracy mogę od zaraz, dysponuję własnym samochodem.

    Paweł
    Samogranicki

    Data urodzenia: 03 kwietnia 1973
    Miejsce zamieszkania: Małkowice ( k. Wrocławia )
    E-mail: psam15@interia.pl
    Telefon: +48501033433

  2. vinsent1983 na 1 grudnia 2014 @ 12:04

    Dzien Dobry
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą. Posiadam doświadczenie jeśli chodzi o pracę na magazynie i jestem dostępny od zaraz. Jeśli chodzi o J. angielski to znam go w stopniu zaawansowanym.
    pstrzelczyk1@tlen.pl, 606414270. Pozdrawiam

  3. Krystian1992 na 30 grudnia 2014 @ 14:10

    Jestem gotowy do wyjazdu prosze o kontakt

  4. Krystian1992 na 30 grudnia 2014 @ 14:10

    krystiankiuu@o2.pl