do ustalenia NOK

Oferta pracy w Norwegii na magazynie w hurtowni AGD bez języka Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2015 01:10

Hurtownia sprzętu AGD z Fredrikstad pilnie poszukuje 2 magazynierów do pracy w Norwegii. Oferta bez znajomości języka norweskiego dla osób z doświadczeniem przy kompletowaniu zamówień ze skanerem ręcznym.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Fredrikstad
Zarobki: do ustalenia
Liczba miejsc: 2
Start: II połowa sierpnia

Zadania:
– rozładunek i załadunek sprzętu AGD na samochody ciężarowe
– rozkładanie towaru na magazynie zgodnie z przyjętą klasyfikacją
– kompletowanie zamówień z pomocą skanera ręcznego
– przygotowanie palet do wysyłki
– obsługa elektrycznego wózka paletowego lub wózka widłowego (dla osób z uprawnieniami)

Wymagania:
– język angielski w stopniu biegłym
– minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
– uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem
– wymagana siła oraz sprawność fizyczna pozwalająca na załadunek towarów o dużych gabarytach
– osoby bez nałogów z zaświadczeniem o niekaralności
– umiejętność pracy zespołowej
– dyspozycyjność na minimum 6 miesięcy

Zapewniamy:
– legalne zatrudnienie na podstawie 6-miesięcznego kontraktu
– zakwaterowanie w mieszkaniu (koszt ok 5000 NOK miesięcznie od osoby)
– pomoc przy dopełnieniu na miejscu wszelkich formalności
– możliwość podjęcia stałej współpracy dla najlepszych pracowników
– telefoniczne wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 23/2015” w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 59855c122bd41ba8