175 brutto za godzinę NOK

Oferta pracy w Norwegii na produkcji drzwi i okien aluminiowych bez języka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 czerwca 2015 05:32

Fabryka drzwi i okien aluminiowych zatrudni pilnie pracowników na produkcję. Ogłoszenie pracy w Norwegii – Bergen dla Polaków ze znajomością języka angielskiego. Znajomość norweskiego nie jest wymagana.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Nr ref.: PP.HG/N/06/15

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Zarobki: 175 NOK brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • Oferta dotyczy pracy w zakładzie zajmującym się produkcją okien oraz drzwi z aluminium.
  • Prace polegać będą na obsłudze maszyn produkcyjnych oraz montażu dodatkowym elementów jakimi są: zawiasy oraz klamki.

Oczekiwania:

  • preferujemy osoby o wykształceniu technicznym, atutem będzie zawód blacharza
  • swobodna umiejętność porozumiewania się językiem angielskim
  • przynajmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na produkcji aluminium
  • dokumenty potwierdzające doświadczenie
  • praktyczna umiejętność obsługiwania narzędzi produkcyjnych
  • doświadczenie w pracy przy montażu
  • zdolności manualne

Zapewniamy:

  • Pomoc przed wyjazdem do Norwegii w przygotowaniu dokumentów
  • umowa zgodna z norweskim prawem pracy
  • wysokie zarobki
  • zapewnione ubezpieczenie
  • wsparcie przy poszukiwaniu zamieszkania
  • możliwość korzystania z norweskich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Zgłoszenia należy przesyłać zgodnie z instruktażem na stronie:

ID ogłoszenia: 395557eb656ef099