Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

175/h brutto  NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz 2018 przy sprzątaniu biur Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 14 stycznia 2018 02:44

Pilnie poszukujemy osób na stanowisko sprzątacz – sprzątaczka w Fredrikstad. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu biur. Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu odpłatnego lokum na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: 175 NOK brutto na godzinę pracy

Miejscowość: Fredrikstad, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie fizycznej pracy przy sprzątaniu powierzchni biurowych polegających między innymi na myciu podłóg, szyb, wycieraniu kurzy, wynoszeniu śmieci itp.

Oczekiwania:

  • przyjazne nastawienie, wysoka kultura osobista
  • dostępność do podjęcia prac w Norwegii od zaraz
  • szybkość, zwinność, zaangażowanie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy w zespole
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych
  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie w firmie norweskiej założonej przez Polkę
  • pomoc we wszelkich sprawach

Aplikacja:

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym zgłoszeniem, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem sylwetki na adres:

Brzeska.Ewa@onet.pl

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń! Zatrudnienie od zaraz.

ID Ogłoszenia: 4395a59d4c5eba78

2 Odpowiedzi na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz 2018 przy sprzątaniu biur Fredrikstad”

  1. witkowska666@vp.pl na 17 stycznia 2018 @ 20:20

    Prosze o kontakt. Jestem zainteresowana. 500 084 468

  2. Witam…jestem zainteresowana .Prosze o kontakt 513 448 793