165/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka Oslo sprzątanie domów i mieszkań

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 listopada 2016 22:05

Atrakcyjna możliwość zatrudnienia w Oslo od zaraz dla Polaków bez znajomości języka norweskiego przy sprzątaniu domów i mieszkań. Oferta pracy w Norwegii początkowo na 3 miesiące dla chętnych z językiem angielskim.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miasto: Oslo, Norwegia
Zarobki: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • prace w domach u klientów
  • pomoc w utrzymaniu czystości w domu – mycie łazienek, odkurzanie, mycie podłóg, luster, wietrzenie, pranie, itp.

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • prawo jazdy kat.B i umiejętność prowadzenia samochodów
  • przyjazne nastawienie
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • samodzielność

Oferujemy:

  • pierwsza umowa zostanie podpisana na okres próbny, trwający 3 miesiące
  • auto do celów służbowych
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • smartfon z GPSem
  • dostęp do świadczeń socjalnych i ubezpieczenie

Aplikacja:
Drogie kandydatki, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz zdjęcia na poniższy adres kontaktowy:

martyna.grabarczyk@10g.pl
Nie wysyłamy wiadomości odmownych.

ID ogłoszenia: 920582b15b349e69