180/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz dla kierowcy kat.b-dostawcy zakupów z j. angielskim Skien

  • Miasto: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 maja 2022 00:06

Propozycja zatrudnienia od zaraz dla kierowcy kat.B na stanowisku dostawcy zakupów. Norwegia praca w Skien przy rozwożeniu zakupów ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Kierowca kat. B

Lokalizacja: Skien, Norwegia

Wynagrodzenie: 180 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • przyjmowanie rzeczy na magazynie, załadunek na auto służbowe
  • opracowanie najdogodniejszej trasy
  • rozwiezienie zakupów do klientów
  • pobranie należności, wydanie paragonu i reszty

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B
  • zdolność do pracy w zespole
  • wydajność
  • samodzielność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • pracę w zgranym zespole
  • norweską umowę o pracę do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej na okres próbny
  • dla pracowników najrzetelniej wypełniających swoje zadania zostanie przedstawiona propozycja przedłużenia umowy
  • ubezpieczenie
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie w cenie 3500 NOK miesięcznie od osoby
  • auto służbowe oraz kartę paliwową w godzinach pracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Kierowca / Dostawca Skien”

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 2586263e3db885f1