do ustalenia NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz dla kobiet przy sprzątaniu od maja 2015 Hokksund

  • Miasto: Hokksund
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2015 14:42

Aktualnie poszukujemy kobiety do podjęcia pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów jednorodzinnych. Oferta z Hokksun od maja 2015 dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Sprzątaczka

Termin: praca od 11 maja 2015

Lokalizacja: Hokksund, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Powyższe ogłoszenie dotyczy pracy fizycznej przy sprzątaniu domków jednorodzinnych do czystości.
  • Osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za wszelkie prace związane ze sprzątaniem – mycie podłóg, odkurzanie, mycie okien, pranie, itp.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w wyznaczonym terminie
  • pełna mobilność – prawo jazdy kat.B oraz własny samochód
  • elastyczność godzinowa
  • obowiązkowość
  • rzetelność

Oferujemy:

  • pracę tymczasową od maja 2015
  • zorganizowane miejsce zamieszkania w Hokksund
  • praca odbywa się w dni robocze, tak jak od poniedziałku do piątku
  • zatrudnienie na dłuższy czas

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo na adres:

  • domki.praca@gmail.com

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-23i066/

ID ogłoszenia: 8835538d73bc26dc