168,20/h +zakwaterowanie NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz dla pomocy kuchennej bez języka w Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 listopada 2020 01:03

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla pomocy kuchennej bez znajomości języka. Zatrudnienie w restauracji z Drammen z bezpłatnym zakwaterowaniem i wyżywieniem.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji

Pensja: 168,20 NOK na godzinę pracy brutto

Miejsce zatrudnienia: Drammen, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Opis stanowiska pracy:

  • praca w roli pomocy kuchennej polegać będzie na pilnowaniu porządku, przygotowywaniu składników, pracy na zmywaku
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie i konserwowanie sprzętów kuchennych, wynoszenie odpadów itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka motywacja
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, wielozadaniowość
  • samodyscyplina, punktualność

Zapewniamy:

  • pracę w młodym, przyjaznym zespole
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • darmowe wyżywienie
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej na pół roku

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Pomoc kuchenna Drammen”

ID ogłoszenia: 4855fae705156e6a