175/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz jako kierowca kat.B – dostawca Skien

  • Miasto: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 października 2017 03:28

Możliwość podjęcia zatrudnienia w Skien dla osób ze znajomością języka angielskiego na stanowisku dostawcy – kierowcy kat.B. Oferta pracy w Norwegii przy rozwożeniu towarów na zlecenie hurtowni.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Skien, Norwegia

Zarobki: 175 NOK brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca przy rozwożeniu produktów zamówionych przez klientów na zlecenie hurtowi spożywczej
  • załadunek zamówień do samochodu, wydanie dla klientów
  • zbieranie potwierdzeń odbioru, czasem pobieranie opłat
  • dbanie o dobry kontakt z klientem

Oczekiwania:

  • samodzielność
  • zdolność do pracy w grupie
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość przenoszenia paczek o wadze do 30 kg
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • chęć podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • czynne prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania – koszt miesięczny to 4000 NOK miesięcznie
  • wsparcie rezydenta Polaka na miejscu
  • opcja rozwoju
  • pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • auto służbowe oraz telefon komórkowy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji „Kierowca / Dostawca Skien”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 56159e1ed99c2fd2

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz jako kierowca kat.B – dostawca Skien”

  1. Witam
    Jestem zainteresowany pracą :
    Kierowca kat B od 2000 roku
    ok 45 tys km rocznie głównie jako Przedstawiciel Farmaceutyczny/Medyczny
    Uprawnienia Taxi – Kraków
    Doświadczenie na Bus- Renault Trafic / Opel Vivaro – własna Firma przez 3 lata ( jazda po Europie zachodniej)
    Jezyk Angielski: B2