do uzgodnienia NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz na magazynie z AGD bez języka Fredrikstad 2018

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 lutego 2018 05:18

Propozycja podjęcia pracy w Norwegii od zaraz na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD. Zatrudnienie dla osób bez znajomości języka norweskiego we Fredrikstad. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu z AGD

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie ze sprzętem AGD przy kompletowaniu towarów pod zamówienia klientów
  • obowiązkiem będzie również przyjmowanie dostaw i rozkładanie ich na magazynie
  • aktualizowanie stanów magazynowych
  • inne prace zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • zaangażowanie, sumienność
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności

Zapewniamy:

  • pracę w Norwegii od zaraz
  • opiekę polskiego rezydenta
  • umowę na 6 miesięcy
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu za 3000 NOK miesięcznie lub opcja zorganizowania sobie mieszkania samodzielnie
  • zatrudnienie w firmie międzynarodowej

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:
Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem „„lagermedarbeider 008/2018″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 6675a91f1cc07bb0