171/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji lodów bez znajomości języka fabryka Gjelleråse

  • Miasto: Gjelleråse
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2019 15:38

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Norwegii na produkcji lodów w fabryce z Gjelleråse. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka aktualne od zaraz. Zakwaterowanie płatne zorganizowane jest na miejscu płatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji żywności

Lokalizacja: Gjelleråse, Norwegia

Pensja: 171 NOK na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Rozpoczęcie: od maja 2019

Umowa: na 6 miesięcy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce produkcyjnej z wprowadzonymi najwyższymi normami BHP
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie, obsługa maszyn itp.
  • inne zadania o charakterze pomocniczym na produkcji lodów oraz deserów mrożonych

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialność
  • dostępność od zaraz
  • mile widziana znajomość norm HACCP oraz ISO 22000:20005
  • pełna samodzielność
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pracę od maja 2019 na pół roku
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie płatne w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych

Aplikacja:
Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2019”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 9485cc4049378358