do uzgodnienia NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji lodów bez znajomości języka Gjelleråsen

  • Miasto: Gjelleråsen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 lipca 2018 01:18

Pracownicy bez znajomości języka do tymczasowej pracy w Norwegii na produkcji lodów i deserów mrożonych. Zatrudnienie 2018 od zaraz w fabryce z Gjelleråsen. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Termin: praca do podjęcia od zaraz

Umowa: do końca września 2018

Miasto: Gjelleråsen, Norwegia

Pensja: do uzgodnienia

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Obowiązki:

  • pomoc a produkcji lodów w fabryce z Gjelleråsen
  • osoba zatrudniona będzie wykonywała proste prace przy linii produkcyjnej, polegające  na pakowaniu, przeprowadzaniu kontroli jakości itp.
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem przez koordynatora

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do współpracy
  • wysoka motywacja
  • mile widziana znajomość norm ISO 22000:2005 lub/i HACCP
  • samodzielność
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • dyspozycyjność od zaraz na okres 3 miesięcy
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • opiekę polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • odpłatnie zorganizowane zakwaterowanie w cenie 3000 NOK miesięcznie od osoby
  • pracę w Norwegii od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „produkcja lodów 2018”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Brugata 23 0186 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 7165b4a5daa462d7

2 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji lodów bez znajomości języka Gjelleråsen”

  1. Witam jesteśmy zainteresowany pracą jest nas 4 – dziewczyny . Numer telefonu 791 953 552

  2. NorwegianWorker na 19 lipca 2018 @ 20:42

    Jesteśmy zainteresowany państwa ofertą. Przebywamy aktualnie w Norwegii, gotowi do podjęcia pracy (czworo studentów). Proszę o kontakt pod nr tel. +48 663 647 266 lub mailowo: stefan.jaroslawski@gmail.com