175/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz operator wózka widłowego z językiem angielskim Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 stycznia 2021 02:04

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla operatora wózka widłowego. Zatrudnienie 2021 na magazynie w Stavanger ze znajomością języka angielskiego. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Lokalizacja: Stavanger

Pensja: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Wakaty: 2

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie firmy logistycznej jako operator wózka widłowego – pracownik magazynu
  • do zadań należeć będzie rozładunek dostaw, dbanie o porządek oraz ład na półkach, przygotowywanie towarów pod zamówienia
  • osoba zatrudniona będzie wykonywała zadania zgodnie z BHP i w ścisłym reżimie sanitarnym

Oczekiwania:

  • dostępność od lutego 2021
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • zaświadczenie o niekaralności
  • pełna samodzielność
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • zdyscyplinowanie, odpowiedzialność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • pełne wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia – przy formalnościach, w urzędach, bankach itp.
  • zatrudnienie do podjęcia od lutego 2021
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w komfortowych warunkach za 4000 NOK od osoby miesięcznie
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • terminowe wypłacanie pensji przelewem na konto
  • ubezpieczenie, świadczenia

Aplikacja:

Zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Operator wózka widłowego, Stavanger. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca stycznia 2021. Prawdopodobnie wyjazdy realizowane będą od lutego 2021.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 77600ab061c7a1a