174 NOK brutto/h NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz pokojówka sprzątanie pokoi w hotelu Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 czerwca 2016 23:00

Hotel 3* z Bergen zatrudni Polaków na stanowisku pokojowego – pokojówki przy sprzątaniu pokoi. Norwegia praca dla osób ze znajomością języka angielskiego. Poszukiwane osoby na stałe.

Stanowisko: Pokojówka w hotelu 3 gwiazdkowym

Miasto: Bergen, Norwegia

Zarobki: 174 NOK brutto na godzinę pracy

Zakres obowiązków:

  • dokładne sprzątanie pokoi i apartamentów gościnnych wraz z sanitariatami
  • zmiana ręczników oraz pościeli
  • uzupełnianie środków higienicznych oraz gratisów dla gości
  • odkurzanie oraz mycie podłóg
  • estetyczne ustawianie rzeczy prywatnych leżących na blatach lub podłodze

Oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wyrabianie się w powierzonym czasie
  • odpowiedzialność
  • konieczne aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie
  • miła aparycja
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • zatrudnienie początkowo na 3 miesięczny okres próbny z możliwością przedłużenia dla najlepszych
  • szkolenie wprowadzające
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zakwaterowania na miejscu
  • norweską umowę o pracę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 98057740fa8c026a

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz pokojówka sprzątanie pokoi w hotelu Bergen”

  1. Dzień dobry, jeśli ogłoszenie jest aktualne jestem zainteresowana.
    Jestem młodą, energiczną, odpowiedzialną i zdeterminowaną osobą, chętną do pracy od zaraz.
    Posiadam doświadczenie w sprzątaniu biur, oraz na produkcji rybnej w Norwegii.
    W Polsce skończyłam studia II stopnia i pracowałam jak instruktor tańca, więc pracy fizycznej się nie boję.
    Znam również język angielski oraz po przyjeździe chcę podjąć kurs nauki norweskiego.
    Byłabym również wdzięczna za każda pomoc dotyczącą informacji o wolnych wakatach.
    CV mogę przesłać mailem, proszę o kontakt.
    Pozdrawiam