199,35/h NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz pracownik produkcji rybnej w przetwórni z Rørvik

  • Miasto: Rørvik
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 maja 2022 00:30

Ze znajomością języka angielskiego od zaraz na terenie Rørvik do podjęcia legalna praca w Norwegii 2022 na produkcji rybnej w przetwórni. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca na miejscu.

Twój zakres obowiązków

proces przetwarzania ryb świeżych w zakładzie przetwórstwa rybnego

Nasze wymagania

znajomość języka angielskiego,

doświadczenie w branży przetwórstwa rybnego.

To oferujemy

199,35 nok/h,

zakwaterowanie zapewnia pracodawca,

przelot do 5 500 nok w dwie strony zapewnia pracodawca,

Rotacja: do ustalenia, 6 tyg/2 tyg bądź 3 mce/1mc

Aplikacja przez stronę:

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcyjny-w-przetworni-rybnej-norwegia,oferta,9051213

ID ogłoszenia: 4496288d8e36bbd4