165/h NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz produkcja dań bez znajomości języka Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 maja 2017 03:35

Zatrudnimy od zaraz osoby bez znajomości języka na produkcję dań gotowych mrożonych w fabryce z Bergen. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii do podjęcia od II połowy maja 2017.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Bergen, Norwegia
Rozpoczęcie: od II połowy maja 2017
Liczba wakatów: 3
Wynagrodzenie: 165 NOK brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • pracownik będzie zatrudniony w firmie na produkcji gotowych dań mrożonych
  • zadania przydzielane są na bieżąco zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem
  • prace będą polegać na kontroli jakości, sortowaniu, pakowaniu, współpracy z innymi działami i obsłudze maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • brak nałogów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • gotowość do przybycia osobistego do Gdańska aby podpisać umowę – koszty podróży nie będą zwracane
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • opieka polskiego rezydenta na miejscu
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na cały okres trwania umowy
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym
  • przeszkolenie pracownicze
  • uniform służbowy

Jak aplikować?

Zgłoszenia proszę składać za pomocą poniższego formularza z zaznaczeniem posady „Produkcja gotowych dań mrożonych Bergen 2017″

W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertami pracy w Norwegii rezerwujemy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi w procesie rekrutacji kandydatami.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå, Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 685590bc93056706

5 komentarzy na “Oferta pracy w Norwegii od zaraz produkcja dań bez znajomości języka Bergen”

  1. dedek1991 na 6 maja 2017 @ 09:49

    produkcja dan gotowych bergen 2017

    Mloda i energiczna 22latka podejmie prace na produkcji dan gotowych,

    prosze o kontakt dedek1991@wp.pl

  2. Wlodzimierz74 na 11 maja 2017 @ 10:19

    Witam.Jestem zainteresowany ofertą .Proszę o kontakt 605228880.
    Dzięki.

  3. Witam mieszkam w bergen posiadam stały nr personalny. Chetnie podejme pracę a w/w stanowisku moj nr kontaktowy norweski + 47 467 24 275

  4. Witam mieszkam w Polsce,ale jestem do dyspozycji w każdej chwili.Chetnie podejmę w/w prace.Angielski komunikatywny.Prosze o kontakt na emaila

  5. Produkcja dań w Bergen.
    Witam, nazywam się Wioletta Łacek i jestem bardzo zainteresowana Państwa ofertą pracy. Proszę o kontakt: wioletta.lacek@onet.pl lub tel. 725 550 360. Pozdrawiam serdecznie!