156/h NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań z j. angielskim Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 września 2019 01:18

Oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii dla sprzątaczek ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie od zaraz we Fredrikstad z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: 156 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca przy kompleksowym sprzątaniu mieszkań oraz domów klientów prywatnych
  • zadania są typowe do tego stanowiska – mycie podłóg, odkurzanie, włączenie prania, zmiana ręczników, ścielenie łóżek
  • wszelkie sprzęty i materiały zapewnia pracodawca

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • odpowiedzialność
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • zdolność do nawiązywania relacji z klientami
  • przyjazne podejście, optymizm

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • zatrudnienie do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • na miejscu pracodawca oferuje płatne zakwaterowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby
  • pracę na pełny wymiar

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę wysyłać na mój e-mail:

malwinar83@gazeta.pl

(nie jest konieczne CV ani zdjęcie, wystarczy napisać coś o sobie).

ID ogłoszenia: 3915d73ea9055eaf

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez:
  • Zarejestrowany od: 20 marca 2015

Inne przedmioty dodane przez

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez   »