od 205/h NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz sprzątanie-dezynfekcja powierzchni z j. angielskim w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 marca 2023 00:28

Firma z Oslo poszukuje kandydatów od zaraz do pracy w Norwegii przy sprzątaniu oraz dezynfekcji powierzchni. Zatrudnienie ze znajomości języka angielskiego. Zakwaterowanie na miejscu organizuje pracodawca – odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Wakaty: 10

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: od 205 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • fizyczna praca sprzątacz-sprzątaczki przy kompleksowym sprzątaniu i dezynfekowaniu powierzonych powierzchni
  • obsługiwanie profesjonalnych sprzętów oraz używanie detergentów
  • obsługiwanie zleceń jak sprzątanie przystanków, szkół, stacji metra, powierzchni biurowych, domów, galerii handlowych itp.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie
  • dobra kondycja fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • rzetelność, zaangażowanie, sumienność

Zapewniamy:

  • pracę w zgranym zespole
  • dobre przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • pełna pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych, formalnych, w bankach czy u lekarza
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie odpłatnie w cenie 4500 NOK miesięcznie
  • atrakcyjną stawkę i terminowe wypłaty przelewem na konto
  • płatny urlop
  • norweską umowę i około 180-240 godzin pracy w miesiącu

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia dezynfekcja Oslo + Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca miesiąca. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 320641e1e8bb0820