158,60/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii od zaraz sprzątanie obiektów z językiem angielskim Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 września 2018 02:22

Aktualna oferta pracy w Norwegii dla sprzątaczek ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie w Stavanger od zaraz przy sprzątaniu różnego rodzaju obiektów – hal sportowych, szpitali, magazynów, domów itp.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Pensja: 158,60 na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • poszukiwana osoba będzie zajmować się sprzątaniem domów, mieszkań, hal sportowych. magazynów, szkół, szpitali itp.
  • zadania typowe – mycie podłóg, wynoszenie odpadów, sprzątanie toalet

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • prawo jazdy kat.B
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • pracowitość, sumienność

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • umowę norweską na 3 miesiące z możliwością przedłużenia dla pracowników najrzetelniej wypełniających powierzone obowiązki
  • bardzo dobre zarobki
  • wdrożenie w obowiązki
  • rękawiczki jednorazowe oraz gospodarcze, chemię i detergenty oraz wszelkie niezbędne sprzęty – zapewnia klient!

Aplikacja:

Proszę o kontakt w wiadomości e-mail. CV oraz LM należy wysłać na adres:

Karolina Zdrojewska: karolina.zdrojewska@poczta.fm

ID ogłoszenia: 3675ba684abb22d7