167 brutto/h NOK

Oferta pracy w Norwegii pakowanie mięsa bez znajomości języka Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 lipca 2015 00:28

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w przetwórni ze Stavanger przy pakowaniu wyrobów mięsnych.

Stanowisko: Pakowacz artykułów mięsnych

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: 167 NOK za godzinę brutto

Obowiązki:

  • Praca w przetwórni mięsnej przy pakowaniu wyrobów mięsnych.
  • Osoba będzie odpowiedzialna również za przygotowanie paczek z mięsem do wysłania na potrzeby kontrahentów.
  • Inne zadania będą zlecane jak np. prace porządkowe, kontrolowanie jakości.

Oczekiwania:

  • wysoka kondycja fizyczna
  • zmotywowanie
  • przykładność
  • niezawodność
  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań
  • preferujemy pracowników z doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku

Oferta:

  • satysfakcjonujące zarobki zgodne z norweskimi taryfami
  • wsparcie w zorganizowaniu miejsca zamieszkania
  • pomoc w organizacji przejazdu do Norwegii
  • transfer z lotniska
  • pomoc na miejscu w zaaklimatyzowaniu się i kwestiach organizacyjnych
  • legalne zatrudnienie w Norwegii

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie aplikacji poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowacz-miesa-2915333.html

ID ogłoszenia: 25255ad16262e1b0

3 komentarze na “Oferta pracy w Norwegii pakowanie mięsa bez znajomości języka Stavanger”

  1. DawidK.. na 29 lipca 2015 @ 13:07

    Witam. Byłbym bardzo zainteresowany wasza propozycja pracy. Mogę zacząć od zaraz. Proszę o kontakt +48 663 690 383

    • Witam jestem bardzo zaiteresowany Państwa propozycja pracy .obecnie jestem w Brusand niedaleko Stavanger .Prace mogę zacząc od zaraz.Proszę o kontakt +4796987734

  2. norbii1999 na 17 lutego 2016 @ 22:20

    Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą. Mam zakwaterowanie w Stavanger
    Mogę zacząć od zaraz.
    Proszę o kontakt 571-418-537