od 175/h NOK

Oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu biur dla sprzątaczki od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2021 04:24

Ogłoszenie pracy w Norwegii dla sprzątacza-sprzątaczki od zaraz. Zatrudnienie we Fredrikstad z językiem angielskim przy sprzątaniu powierzchni biurowych. Na miejscu zorganizowane jest odpłatne zakwaterowanie.

Możliwość podjęcia pracy możemy zaproponować obecnie jedynie osobom, które mogą przekroczyć granicę kraju i są w stanie przyjechać do Norwegii w ciągu 48h.

Stanowisko: Sprzątacz sprzątaczka powierzchni biurowych

Termin: ASAP

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: od 175 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • pilnowanie porządku
  • regularna kontrola czystości w toaletach, na open space i pomieszczeniach socjalnych
  • raz dziennie odkurzanie/mycie podłóg
  • dbanie o estetyczny wygląd, podlewanie kwiatów zgodnie z wytycznymi, wynoszenie odpadów

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • umiejętność pracy pod presją
  • dobra kondycja fizyczna
  • przestrzeganie zasad BHP i reżimu sanitarnego
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • pracowitość
  • solidność

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • opieka ze strony agencji przy zorganizowaniu przejazdu i w trakcje rekrutacji
  • bezpieczne stanowisko pracy
  • środki ochrony osobistej
  • ubezpieczenie
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • płatne zamieszkanie zorganizowane w komfortowych warunkach
  • wysokie wynagrodzenie
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym od 8 do 16, 5 dni w tygodniu

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia praca przy sprzątaniu biur. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca bieżącego miesiąca 2021. Pierwszy wyjazd możliwy jest od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 573607043f3be547