do uzgodnienia NOK

Oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu biur i domów Stavanger od zaraz

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 listopada 2019 01:03

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Stavanger przy sprzątaniu biur i mieszkań prywatnych. Oferta pracy w Norwegii dla sprzątaczek bez znajomości języka norweskiego, ale z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Pensja: do ustalenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu domów prywatnych oraz powierzchni biurowych

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność szybkiego zaadoptowania się do nowych warunków pracy i mieszkaniowych
  • znajomość języka angielskiego
  • pracowitość, odpowiedzialność, uczciwość

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • bezpłatny przejazdy do pracy w Norwegii
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione dla pracowników na miejscu
  • na miejscu pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych do podjęcia legalnej pracy w Norwegii
  • solidne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: http://www.dobra.no/oferta-3/

ID ogłoszenia: 4385dbdecda15c01