do uzgodnienia NOK

Oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu dla kobiety bez języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2014 00:43

Aktualnie poszukujemy młodej kobiety do pracy przy sprzątaniu domków w Oslo. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka norweskiego. Możliwe bezpłatne zamieszkanie.

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce pracy: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała za zadanie sprzątać w domkach.

Oczekiwania:

  • Zatrudnienie dla młodej dziewczyny- najlepiej singielki
  • doświadczenie w sprzątaniu
  • posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym prostą komunikację
  • energiczność, dynamiczne tempo pracy
  • miłe nastawienie, otwartość
  • niekonfliktowość

Oferta:

  • zatrudnienie w Norwegii
  • w zamian za możliwość bezpłatnego zamieszkania oczekujemy pomocy w domu- zadania będą wykonywane w wolnej od pracy chwili

Wyjazdy do Polski są ograniczone!

Aplikacja:
Zdecydowane panie prosimy o przesłanie wiadomości tekstowej- kilku zdań o sobie na adres:

  • honorataryfa@wp.pl

nie chcemy CV, prosimy wykazać się kreatywnością.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21k6g9/

ID ogłoszenia: 99534aa1e9c4e57