do uzgodnienia NOK

Oferta pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów, mieszkań, biur Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2017 04:42

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii dla Polaków ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu biur, domów i mieszkań. Zatrudnienie w Stavanger z zakwaterowaniem i przejazdami bezpłatnymi.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejscowość: Stavanger, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • zadania fizyczne polegające na samodzielnym sprzątaniu powierzchni biurowych oraz prywatnych – domów/mieszkań
  • prace polegają na myciu łazienek, kuchni, wycieraniu kurzy, ścieleniu łóżek, odkurzaniu, zmywaniu, wstawianiu prania itp.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • zdolność do szybkiego zaaklimatyzowania się na miejscu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dostępność od zaraz
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • darmowe przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a pracą w Norwegii
  • wysokie wynagrodzenie
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki
  • wsparcie przy formalnościach

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, aplikować można poprzez źródło lub mailowo. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się pod adresem:

  • office@dobra.no
Aplikacja możliwa za pośrednictwem formularza:
http://www.dobra.no/form/ (z zaznaczeniem opcji sprzątacz/ka)

źródło: http://www.dobra.no/oferta-3/

ID ogłoszenia: 29059a1e7a9bc878