do uzgodnienia NOK

Oferta pracy w Norwegii sprzątanie domów Stavanger z językiem angielskim

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 marca 2017 02:33

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii dla chętnych ze znajomością języka angielskiego. Oferta ze Stavanger przy sprzątaniu domów i mieszkań u klientów prywatnych.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia
Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • praca u klientów prywatnych przy sprzątaniu ich domów i wszelkich innych pomieszczeń – piwnic, strychów, garaży
  • wykonywanie zadań zgodnie z wymaganiami zleceniodawców
  • dbanie o powierzone narzędzia, detergenty, sprzęty oraz auto służbowe

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • wysoka sprawność
  • zmotywowanie
  • znajomość języka angielskiego lub norweskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • pracowitość, wytrwałość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • dokładność
  • podzielność uwagi
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • szybkość i umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie społeczne zgodne z norweskimi standardami
  • dobre zarobki
  • uczestnictwo w programie wprowadzającym do pracy
  • pomoc w dopełnianiu spraw urzędowych
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • pomoc w zapewnieniu przejazdu z lotniska do mieszkania

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z CV oraz zdjęciem orz zgodną na przetwarzanie danych osobowych, na adres:

  • office@dobra.no

Możliwość kontaktowania się telefonicznie, pod numerem: +47 925 07 305

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/sprzataczka-3667021.html

ID ogłoszenia: 57158cb11b29797b