169/h brutto NOK

Oferta pracy w Norwegii sprzątanie po remontach od zaraz z językiem angielskim Askim

  • Miasto: Askim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 czerwca 2018 18:21

Ogłoszenie aktualnej od zaraz fizycznej pracy w Norwegii dla osób ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie dla Polaków przy sprzątaniu po remontach budowlanych. Znajomość języka norweskiego nie jest konieczna do podjęcia tej pracy.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Askim, Norwegia

Zarobki: 169 NOK brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu po remontach domów, hal, obiektów
  • do zadań należeć będzie usuwanie zabrudzeń po materiałach budowlanych, pozbywanie się kurzu, mycie okien, odkażanie toalet itp.

Oczekiwania:

  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • dobre zdrowie
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zręczność
  • sumienność, staranność, solidność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora Polaka na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc w wytłumaczeniu obowiązków
  • zatrudnienie na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • norweską umowę o pracę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie zgłoszenia z dokładnym opisaniem umiejętności oraz posiadanym doświadczeniem na adres:

michal.korzybski@onet.eu

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękuję.
Michał Korzybski

ID ogłoszenia: 4315b1bb1e7426eb

1 odpowiedź na “Oferta pracy w Norwegii sprzątanie po remontach od zaraz z językiem angielskim Askim”

  1. patrycja12514 na 16 czerwca 2018 @ 16:26

    Witam ,

    Prosiłabym o podanie adresu na który można wysyłać zgłoszenie , ponieważ próbowałam wysłać na maila podanego w ogłoszeniu lecz moja poczta nie ma takiego

    Pozdrawiam