164/h NOK

Oferta pracy w Norwegii sprzątanie w hotelu dla pokojówki bez języka norweskiego, Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 marca 2022 01:21

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii dla pokojówki w hotelu. Zatrudnienie od zaraz we Fredrikstad przy sprzątaniu pokoi bez znajomości języka norweskiego. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: pokojówka – pokojowy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 164 NOK na godzinę pracy brutto

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Zakres zadań:

  • obsługiwanie gości hotelowych poprzez dbanie o porządek w pokojach i apartamentach
  • praca polega na wymianie ręczników, odkurzaniu, ścieleniu łóżek, wycieraniu kurzy itp.
  • dla nowych gości należy całkowicie przygotować pokoje oraz posprzątać kompleksowo po wyjeździe

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (niewymagany norweski)
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pełna punktualność
  • zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • energiczność

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta przez cały okres zatrudnienia
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane na czas
  • umowę o pracę na czas próbny
  • dla najlepszych możliwość przedłużenia i podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • za darmo zapewnione zamieszkanie na miejscu
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 2456235e445151a8