do uzgodnienia NOK

Oferta pracy w Norwegii Trondheim na budowie z językiem angielskim malarz

  • Miasto: Trondheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 marca 2016 18:53

Ogłoszenie pracy w Norwegii na budowie w charakterze malarza budowlanego. Zatrudnienie w Trondheim dla osób ze znajomością języka angielskiego przy malowaniu i tapetowaniu.

Stanowisko: Malarz budowlany

Miejsce zatrudnienia: Trondheim, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • prace budowlane przy przygotowaniu podłoża, zabezpieczeniu rzeczy klienta i malowaniu oraz tapetowaniu

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na terenie państw skandynawskich
  • przynajmniej 5 lat udokumentowanego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • odpowiednie wykształcenie zawodowe – szkoła zawodowa lub dyplom czeladnika
  • umiejętność swobodnej komunikacji w języka norweskim lub angielskim

Zapewniamy:

  • osobom bez znajomości języka obcego oferujemy szkolenia językowe
  • wsparcie na miejscu w zorganizowaniu zamieszkania
  • pomoc w dopełnieniu spraw urzędowych
  • wysokie wynagrodzenie
  • umowę o pracę na warunkach norweskich, możliwość zatrudnienia na stałe

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia z dokumentami aplikacyjnymi na adres:

  • biuro@co-op.com.pl
źródło: ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/malarz_trondheim,ogloszenie,20160311081914.html

ID ogłoszenia: 90256ebeb5c3ace8