od 205/h NOK

Oferta pracy w Norwegii z językiem angielskim przy sprzątaniu-dezynfekcji od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 listopada 2022 01:39

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Oslo przy sprzątaniu i dezynfekcji różnych powierzchni. Ogłoszenie pracy w Norwegii ze znajomością języka angielskiego dla sprzątaczek / sprzątaczy również bez doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Pensja: od 205 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Oslo

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Zakres zadań:

  • praca przy sprzątaniu oraz dezynfekowaniu powierzchni
  • pracownik będzie zajmował się sprzątaniem budynków użyteczności publicznej, przystanków, galerii handlowych, powierzchni biurowych, domów i mieszkań

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • energiczność
  • zaangażowanie
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • pracę w zespole
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych oraz urzędowych
  • norweską umowę o pracę
  • zakwaterowanie zapewnione w wynajmowanych pokojach i pensjonacie za około 4500 NOK miesięcznie
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • duża liczba godzin pracy 180-220 miesięcznie

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia dezynfekcja Oslo + Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca listopada 2022. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 587637757b0644e0