na akord NOK

Oferta sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach malin i truskawek 2017 Drangedal

  • Miasto: Drangedal
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 26 kwietnia 2017 00:09

Na sezon 2017 oferujemy możliwość podjęcia pracy w Norwegii od czerwca na plantacji z Drangedal. Zatrudnienie dla Polaków bez języka przy zbiorach truskawek i malin.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru owoców miękkich
Miejsce zatrudnienia: okręg Telemark, okolice miejscowości Drangedal
Rozpoczęcie zatrudnienia: od II połowy czerwca 2017
Pensja: obowiązuje stawka akordowa ale nie niższa niż 100 NOK na godzinę brutto
Liczba miejsc do obsadzenia: 20

Obowiązki:

  • praca fizyczna na polu przy zbiorach malin i truskawek
  • dzień roboczy rozpoczyna się od wczesnych godzin porannych i trwa 8-10 godzin

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • wytrzymałość
  • gotowość do zabrania odpowiedniej odzieży – nieprzemakalnego płaszcza, butów i spodni, kremów z wysokim filtrem UV, kapelusza itp.
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych prac
  • wyrabianie limitów godzinowych

Oferujemy:

  • zakwaterowanie bezpłatne w domkach kempingowych z dostępem do łazienki oraz wspólnej kuchni
  • duża liczba godzin pracy
  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie na czas określony
  • dobre zaplecze socjalne – pomieszczenie z rozrywkami – piłkarzyki, bilard
  • przejazdy autobusem do większych sklepów
  • możliwość pobierania zaliczek

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji “Zbiory malin i truskawek 2017”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 30658ff36f3395f2

19 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorach malin i truskawek 2017 Drangedal”

  1. szymon1104 na 28 kwietnia 2017 @ 20:13

    Witam, jestem zainteresowany podjęciem pracy wraz z czwórką znajomych (20-23 lata), dobrze znamy język angielski, dysponujemy własnym samochodem, proszę o kontakt:
    szymon1104@poczta.onet.pl lub tel: 509048559

  2. filipogonzalez na 30 kwietnia 2017 @ 16:25

    Witam,wraz z koleżanka jeśteśmy zainteresowani Pańska oferta posiadamy doświadczenie w zbiorach malin
    Mamy po 18 i 20 lat
    Prosimy o kontakt
    fmucha4@gmail.com
    wisi702@interia.pl

  3. arverse na 4 maja 2017 @ 21:40

    Dzień dobry

    Mam na imię Krystian Jaroch i jestem bardzo zainteresowany pańską ofertą pracy. Aktualnie studiuję i w okresie wakacyjnym jestem dostępny od połowy lipca do końca sierpnia. Bardzo proszę o kontakt telefoniczny 881 656 640.

  4. Dzień dobry,
    jestem zainteresowany Pańską ofertą w terminie od 22.06 do końca lipca. Angielski na poziomie C1 i jednorazowe doświadczenie podobnej pracy.
    Poproszę o kontakt – kms94@onet.pl

    Jeżeli ktoś jeszcze szuka pracy w zbliżonym terminie to również poproszę o informację- możemy podzielić koszty transportu.

  5. DKraszkiewicz na 9 maja 2017 @ 01:29

    Witam.
    Wraz z 4 kolegami jesteśmy zainteresowani podjęciem pracy na Pańskiej plantacji. Wszyscy posługujemy się językiem angielskim na wysokim poziomie.
    Pozdrawiam
    Tel. 515 757 922

  6. SLOWIK1982 na 9 maja 2017 @ 11:23

    WYBIERAM SIE DO DRAMMEN I SZUKAM PRACY MAM DOSWIADCZENIE PRZY ZBIERANIU TRUSKAWEK I MALIN

  7. KAROLINA2000 na 14 maja 2017 @ 15:55

    Witam,
    wraz z chlopakiem szykamy pracy sezonowej wlasnie przy zbiorach truskawek i malin mamy duze doswiadczenie w tym fachu ponieważ od mlodych lat pracowaliśmy w takiej wlanie pracy sezonowej.
    prosze o kontakt: dawidbar12@wp.pl

  8. Karolina1998 na 15 maja 2017 @ 19:30

    Witam jestem zainteresowana oferta. Mam doświadczenie przy zbiorach truskawek w Polsce 🙂 Proszę o kontakt.

  9. kawczynski1994 na 17 maja 2017 @ 12:26

    Witam, jestem zinteresowany Pańską oferta, mam doświadczenie przy zbiorach w Niemczech. prosze o kontakt +48 733912021

  10. magda_tarn na 25 maja 2017 @ 13:05

    Witam jestem zainteresowana oferta pracy mój numer telefonu
    polski +48 530005932
    norweski +47 48613540
    e mail magda_tarn@wp.pl
    Proszę o kontakt.

  11. Anitaaa24 na 27 maja 2017 @ 23:48

    Jestem zainteresowana. Proszę o kontakt anitula24@o2.pl

  12. Witam wraz z kolegą szukamy pracy na wakacje,jesteśmy wysportowani i zmotywowani.Mamy trochę doświadczenia w zbieraniu owoców. Proszę o kontakt
    e-mail: alekpta@gmail.com
    tel. 533488138

  13. Olaimarcin123244 na 4 czerwca 2017 @ 16:05

    Jestem zainteresowana tą pracą wraz z kolegą . Proszę o odzew na email mam jeszcze parę pytań 🙂

  14. Marzena2017 na 12 czerwca 2017 @ 19:32

    Poszukujemy pracy w zbiorze .
    Znajomosc jezyka angielskiego i norweskiego.
    Posiadamy wlasny smaochod,
    Dostepni od 23 czerwca.
    004748647724
    Marek i Marzena

  15. Marzena2017 na 12 czerwca 2017 @ 19:33

  16. Natalia79510 na 20 czerwca 2017 @ 11:48

    Dzień dobry,
    Jestem zainteresowana podjęciem pracy, proszę o kontakt: ciochon_natalia@interia.pl

  17. Witam, jestem zainteresowany ofertą pracy!
    Mam doświadczenie w zbieraniu owoców, jestem odpowiedzialny i zorganizowany!
    Poziom angielskiego C1 ,
    Tel. 48 88 137 53 54
    Proszę o kontakt!

  18. Dzien dobry,
    Jestem zainteresowana Pańską ofertą pracy w terminie całego lipca. Posługuje się angielskim na dobrym poziomie, mam 17 lat. Proszę o kontakt: wvobl4@mail.ru (Eli)