na akord (minimum 100 koron/h) NOK

Oferta sezonowej pracy w Norwegii – zbiory jabłek od zaraz Elverum 2016

  • Miasto: Elverum
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 sierpnia 2016 03:42

Gospodarstwo sadownicze z Elverum poszukuje od zaraz 3 pracowników do sezonowej pracy w Norwegii przy zbiorze owoców – jabłek i gruszek. Zatrudnienie dla Polaków z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru jabłek

Miejsce zatrudnienia: Elverum

Wynagrodzenie: obowiązują stawki akordowe

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Ręczny zbiór jabłek z drzew i ich pakowanie do skrzynek.
  • Zbiór owoców, które już spadły z drzew.

Wymagamy:

  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia sezonowej pracy w Norwegii na kilka tygodni
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • mile widziane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy przy zbiorach
  • odpowiedzialność
  • sumienność
  • zdyscyplinowanie
  • zdolność współpracy
  • bezkonfliktowość
  • znajomość języka angielskiego wymagana dla własnego komfortu

Zapewniamy:

  • zamieszkanie niedaleko sadu w domkach z ogrzewaniem, kuchnią i łazienka
  • wsparcie polskojęzycznego konsultanta
  • legalne zatrudnienie

Oferta idealna dla osób młodych szukających alternatywy dla słabo płatnej pracy w Polsce.

Aplikacja za pośrednictwem formularza kontaktowego (link „kontakt” nad mapką na górze strony).

Prosimy podać podstawowe informacje o sobie, stopień znajomości języka, oraz doświadczenie.

Uwaga od administracji: oferta pochodzi od ogłoszeniodawcy, który nie podaje swojego numeru certyfikatu agencji pracy ani danych adresowych. Konto zostało zarejestrowane na email w ogólnodostępnej domenie. Prosimy zachować ostrożność przy aplikowaniu na powyższą ofertę.

ID ogłoszenia: 17957b7c614c1500