Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

stawki akordowe NOK

Oferta sezonowej pracy w Norwegii zbiory truskawek na wakacje 2016 Magnor

  • Miasto: Magnor
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 marca 2016 18:44

Oferuję zatrudnienie w Magnor na plantacji przy zbiorze truskawek. Ogłoszenie sezonowej pracy w Norwegii na wakacje 2016 dla studentów, mile widziane grupy oraz pary znajomych.

Stanowisko: pracownik do zbiorów

Miejsce zatrudnienia: Magnor, Norwegia

Zarobki: stawki akordowe, ok. 25 NOK za kilogram

Obowiązki:

  • ręczny zbiór i sortowanie truskawek na polu

Oczekiwania:

  • możliwość przyjechania swoim autem
  • całkowity brak szkodliwych uzależnień
  • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy przy zbiorach
  • dobra znajomość języka angielskiego będzie dużym plusem w trakcie procesu rekrutacyjnego
  • bezwzględnym warunkiem jest posiadanie dobrej, nieprzemakalnej odzieży

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w domkach po 2-5 osób w cenie 80 NOK/osoba za dobę
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia
  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość nawiązania stałych kontaktów i wyjazdów do innych prac w Norwegii

Aplikacja:
Uwaga nie pobieram żadnych pieniędzy za załatwienie pracy. Więcej informacji udzielam drogą mailową.

apaczkowski[at]onet.eu

Uwaga od administracji: ogłoszenie dodane z bezpłatnego maila – prosimy zachować ostrożność a przede wszystkim nie wpłacać żadnych pieniędzy za pośrednictwo lub rezerwację noclegu itp. W przypadku próby nadużycia ze strony ogłoszeniodawcy prosimy o kontakt z administracją portalu.

ID ogłoszenia: 49056eebca6e67c9

ilość wszystkich wyświetleń: 628, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

8 komentarzy na “Oferta sezonowej pracy w Norwegii zbiory truskawek na wakacje 2016 Magnor”

  1. hubert1978 na 20 marca 2016 @ 21:34

    witam jestem zainteresowany ta oferta
    Hubert nr tel 600 535 450

  2. paulus182 na 28 marca 2016 @ 16:58

    Witam,
    jesteśmy zainteresowani ofertą pracy. Paula i Robert – jesteśmy małżeństwem. Mamy doświadczenie w zbiorach truskawek, malin, czereśni…
    mail: paulus182@o2.pl
    tel.: 661633196

  3. lukas1602 na 30 marca 2016 @ 11:39

    Witam,
    jestem zainteresowany powyższą ofertą, 2 osoby, studenci
    mail: wojtyn@onet.pl
    tel.: 783 155 553

  4. tobiasz123 na 31 marca 2016 @ 18:34

    Dzień dobry.
    Jestem zainteresowany pracą. Mam doświadczenie w zbiorach truskawek i malin.
    Nie mam nałogów jestem gotowy do podjęcia ciężkiej pracy w ciężkich warunkach.
    Paweł tel +48 530 825 673
    mail pawel_tobiasz@tlen.pl

  5. Stella1979 na 3 kwietnia 2016 @ 12:10

    Jesteśmy zainteresowane pracą .Mamy duże doświadczenie w pracy na polu .Pozwolenie z policji w norwegii na prace.mail:martyna1172@wp.pl
    tel.503637756

  6. Witam, jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy, mamy doświadczenie w pracy przy zbiorach, proszę o szczegóły pod adres e-mail szynek258@gmail.com.
    Szymon Mazankiewicz.

  7. Witam. Ja wraz z przyjacielem jesteśmy bardzo zainteresowani ta ofertą. Jesteśmy pracowici i mamy doświadczenie. Jesteśmy zdrowi i nie mamy nałogów. Mój adres to djdamik@wp.pl
    Pozdrawiam Damian Sz.

  8. Szukampracy123 na 3 maja 2016 @ 17:49

    Witam. 3 osoby byłyby chętne podjąć się tej pracy. Mamy po 19 lat.
    Zdrowi, bez nałogów, pracowici, systematyczni,. poważnie podchodzimy do powierzonych nam zadań. Praca po kilkanaście godzin nie byłaby dla nas problemem. Każdy z nas ma prawo jazdy kat. B.
    Proszę o kontakt a podany e-mail : szymekxxlpl2@o2.pl
    lub pod numerem telefonu : 515-253-413
    Pozdrawiam.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.