Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

155 brutto NOK

Oferta fizycznej pracy w Norwegii myjnia samochodowa bez znajomości języka Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 24 stycznia 2015 04:32

Myjnia samochodowa z Oslo poszukuje od zaraz 2 pracowników do fizycznej pracy w Norwegii bez znajomości języka przy sprzątaniu, myciu pojazdów na myjni stacjonarnej. Poszukiwane osoby z doświadczeniem oraz minimum komunikatywnym językiem angielskim (norweski niewymagany).

Stanowisko: pracownik myjni
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: 155 NOK/h brutto + dodatki
Liczba wakatów: 2
Umowa na czas określony: 6 miesięcy
Początek zatrudnienia: 02.02.2015

Zadania:
- sprzątanie, odkurzanie, wnętrz pojazdów osobowych, czyszczenie kokpitów, mycie szyb wewnętrznych, lusterek, trzepanie dywaników etc
- mycie karoserii za pomocą myjki parowej
- wycieranie nadwozia
- polerowanie, woskowanie karoserii
- autodetailing
- nabłyszczanie opon i powierzchni plastikowych
- pranie tapicerki
- odstawianie umytych samochodów na parking przed myjnią

Wymagania:
- doświadczenie w podobnej pracy (udokumentowany minimum 1 rok)
- dobra/komunikatywna znajomość języka angielskiego pozwalająca na komunikację z przełożonymi
- aktualne, czynne prawo jazdy kat.b lub wyższej kategorii
- zaświadczenie o niekaralności
- pracowitość, rzetelność, dokładność

Oferujemy:
- stabilną, legalną pracę w Norwegii na podstawie półrocznego kontraktu z możliwością przedłużenia
- pomoc w organizacji zakwaterowania w Norwegii
- zatrudnienie bez prowizji, z bezpłatnym przygotowaniem tłumaczenia dokumentów

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej email z podaniem numeru referencyjnego: „vask bil ansatt/02/15″ prosimy również powołać się na serwis norwegia.pracabc.pl, abyśmy wiedzieli skąd pochodzi zgłoszenie.

Rozpoczęcie pracy od połowy lutego 2015.

e-mail: ArbeidNyheter@yahoo.no

ID Ogłoszenia: 30854c303aa7f211

846 liczba wyświetleń, 1 dzisiaj

2 Odpowiedzi na “Oferta fizycznej pracy w Norwegii myjnia samochodowa bez znajomości języka Oslo”

  1. bambo1515 na 11 lutego 2015 @ 02:56

    Dzień dobry jestem chętny byłem już w Norwegii budowalem myjnie w Oslo proszę o kontakt email marcinkrawczuk2@wp.pl

  2. kamilo1983 na 16 lutego 2015 @ 20:19

    Witam
    jestem zainteresowany pans oferta pracy. Bardzo prosze o kontakt +31 685 098 938