do ustalenia NOK

Oferty fizycznej pracy w Norwegii przy rozładunku kontenerów bez języka Oslo od czerwca

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2014 21:55

Firma logistyczna w Oslo poszukuje 2 osoby do fizycznej pracy w Norwegii przy rozładunku kontenerów. Oferta bez znajomości języka norweskiego, na wakacje (zastępstwo) od czerwca do końca sierpnia 2014.

Stanowisko: pracownik fizyczny
Zarobki: do ustalenia
Miejsce pracy: Oslo

Zadania:
– praca w centrum logistycznym przy przeładunku kontenerów
– fizyczna praca, stojąca przy taśmociągu
– układanie towaru na paletach

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego
– zdolność do ciężkiej pracy fizycznej, dźwigania paczek
– zaświadczenie o niekaralności, bez nałogów
– dyspozycyjność na okres od czerwca do sierpnia
– doświadczenie na zbliżonym stanowisku będzie dodatkowym atutem
– preferowane osoby mogące wyjechać własnym samochodem

Oferujemy:
– bezpłatne zakwaterowanie na czas kontraktu
– norweska umowa na czas określony
– wsparcie polskojęzycznego koordynatora
– możliwość wypłaty zaliczki po pierwszym tygodniu
– zatrudnienie w nowoczesnej firmie logistycznej

Nr. ref.: pr/037/2014

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem dnia 25 kwietnia lub 6 maja.

Nie pobieramy opłat za rekrutację, opłata za przygotowanie dokumentów (ok 300 NOK) będzie odliczona od pierwszej wypłaty.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule pr/037/2014

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 3695355654b49b71

10 komentarzy na “Oferty fizycznej pracy w Norwegii przy rozładunku kontenerów bez języka Oslo od czerwca”

  1. Witam. Mam 2 pytania:
    1) Jak mam rozumieć to żę we wstępie piszecie “oferta bez znajomości języka norweskiego” a kilka linijek później jest napisane w wymaganiach: “dobra znajomość języka norweskiego”…to sie lekko wyklucza… możę chodziło o angielski?

    2) Czy ta oferta obemuje prace w krótszym terminie lub wcześniej? W sierpniu muszę być w Polsce i mój znajomy także ;/

  2. palitelig-rekruttering na 25 kwietnia 2014 @ 08:12

    1. Tak chodziło o znajomość języka angielskiego.
    2. Praca jest docelowo stała, i takich pracowników poszukuje pracodawca.

    • Witam

      Wysłalem do Was na poczte moja kandydature, lae nie wiem czy doszlo bo wyslalo mi zwrotna wiadomosc z poczty o bledzie tak jakby waszej nazwy poczty nie bylo, moja nazwa poczty to kaniew90@gmail.com , wyśle ponownie zainteresowanie i Cv w j.ang,
      mogę wyjechac od 1 maja do 31 sierpien
      pozdrawiam

  3. Witam dokladnie tak samo jak kolega powyzej napisal , rowniez dostalem maila zwrotnego.
    Ragna87@o2.pl , jezeli jest jeszcze szansa prosze o kontakt z gory dziekuje.

  4. michael911 na 1 maja 2014 @ 10:53

    Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy. Posiadam prawo jazdy kat. B oraz uprawnienia na wózki widłowe z wymianą butli LPG. Język angielski opanowałem b. dobrze w mowie i piśmie. Jestem niekarany, bez nałogów. Nabyłem prawie 3 letnie doświadczenie w pracy fizycznej na budowie . Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.
    Tel. 508520689
    E-mail: michael541@wp.pl
    Pozdrawiam Michał

  5. Również witam i również mam pytanie:
    Rozumiem, że osoby które zatrudnicie będą zastępowały waszych pracowników, natomiast ciekaw jestem czy istnieje możliwość rozpoczęcia pracy pod koniec czerwca i przedłużenia jej do końca października. Mnie i mojemu przyjacielowi rok akademicki kończy się właśnie pod koniec czerwca i od razu po tym fakcie będziemy zwarci i gotowi do ciężkiej pracy, ale bardzo nam zależy na pracy przez cztery miesiące. Ciekawi mnie czy jest to możliwe.
    Ze zniecierpliwieniem czekam na odpowiedź.
    Z poważaniem, Marcin

  6. bajtolek na 7 maja 2014 @ 11:51

    Witam poszukuje pilnie pracy jestem mlody zmotywowany i ambitny, nie boje sie pracy fizycznej, rozmawiam dobrze po Angielsku, jestem wysoki i silny na takie prace, noi poszukuje pilnie pracy, prosze o katakt ze mna jesli spelniam ocekiwane wymogi +48517592654 e-mail auto.motor.doktorr@gmail.com Pozdrawiam Brtosz.

  7. Jarek Z na 7 maja 2014 @ 17:54

    jestem zainteresowany Problem z cv jw. mój nr 786240080

  8. WItam!
    Mam pytanie czy nadal potrzebujecie ludzi na to stanowisko gdyż jestem zainteresowany ofertą. Jestem młody silny fizycznie a co najważniejsze bez nałogów. Pilnie potrzebuję pracy.
    Proszę o odpowiedź drogą mailową.
    Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

  9. palitelig-rekruttering na 27 lipca 2014 @ 20:53

    Na tą pracę mamy już pełną obsadę. Obecnie dodaliśmy ogłoszenie na podobne stanowisko również w Oslo. Czekamy jednak na akceptację oferty przez moderatora.