Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

145 NOK/h NOK

Oferty – praca na produkcji w Norwegii w fabryce okien

 • Miasto: Fredrikstad
 • Kraj: Norwegia
 • Opublikowany: 25 sierpnia 2012 02:31
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Oferty – praca na produkcji w Norwegii w fabryce okien

Opis

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej z miasta Fredrikstad (Norwegia) szukamy osób chętnych do pracy w Norwegii na produkcji okien plastikowych i drewnianych. Praca od zaraz. Oferta adresowana do osób, które chcą podjąć stałą pracę w Norwegii, i mają chęci do nauki języka Norweskiego (zapewniamy bezpłatne kursy).

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– ukończone minimum 21 lat
– brak nałogów
– wykształcenie minimum średnie (najlepiej zawodowe lub techniczne)

Oferujemy:
– Umowę na czas nie określony
– Stabilne warunki finansowe
– Miłą atmosferę pracy
– bezpłatne kursy językowe
– przeuczenie do pracy
– bezpłatną pomoc ze znalezieniem mieszkania i formalnościami

Chętnie do pracy przyjmiemy pary, które mogą pracować wspólnie. Małżeństwa z dziećmi mogą starać się o dofinansowanie z funduszu pracowniczego.

Nr. ref.: pnp/no/014/2012

Osoby zainteresowane proszę przesyłać zgłoszenia za pośrednictwem kontaktu podanego w ogłoszeniu. Zakładka w prawym górnym rogu „kontakt”.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które zakwalifikują się w naszej rekrutacji do pracy.

ID ogłoszenia: 9695038183b074f6

Linki sponsorowane

34 komentarze na “Oferty – praca na produkcji w Norwegii w fabryce okien”

 1. Witam jestem zainteresowany praca w Norwegi . Znam szwedzki jezyk i rosyjski bardzo dobrze posiadam prawo jazdy kat : A,B,C,T. Jestem gotowy wyjechac do pracy od zaraz
  Kontakt:
  516-675-433
  kingwey150@wp.pl

 2. Marcin i Arleta na 26 sierpnia 2012 @ 16:47

  Witamy Ja i moja narzeczona jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Na pewno spełnimy wszelkie Państwa wymogi. Oboje posiadamy doświadczenie pracy przy taśmie produkcyjnej. jesteśmy gotowi podjąć współprace z Państwem od zaraz.

 3. Marta i Piotr na 1 września 2012 @ 17:24

  Witam
  Kilka słów o nas od niedawna jesteśmy małżeństwem w wieku 28 i 27 lat bezdzietni oboje mamy wyższe wykształcenie język angielski bez najmniejszych problemów. W Norwegii jeszcze nigdy nie byliśmy, ale mamy sporę doświadczenie w pracy na liniach produkcyjnych z różnych firm znajdujących się w Anglii i Holandii. Gotowi do pracy od zaraz chętni i pracowici nie palący.

 4. Witam mam 20 lat , w tym roku ukończyłem Technikum Elektrycznre profil : Technik Elektronik
  Posiadam Prawo jazdy
  ,Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych ,Uprawnienia do montażu i konserwacji urządzeń do 1kV
  , Angielski w branży Elektryczno-Elektronicznej
  Kurs udzielania pierwszej pomocy
  Język Angielski na poziomie Komunikatywnym
  Prowadzę aktywny tryb życia , BEZ NAŁOGÓW Mam dobrą kondycję fizyczną
  Jestem chętny na wyjazd od zaraz .

  Pozdrawiam Tomasz

 5. Witam;
  Już od dłuższego czasu myślę o przeprowadzce do Norwegii i wiążę z tym krajem poniekąd swoją przyszłość. Mam 29 lat, jestem osobą pracowitą i sumienną, nie posiadam zobowiązań. Język angielski znam w stopniu średnio zaawansowanym, posiadam prawo jazdy kategorii B, nie palę. Mam doświadczenie w pracy za granicą (Niemcy, Anglia), jestem osobą komunikatywną i bezkonfliktową, chętną do wyjazdu od zaraz.

 6. WITAM!
  MAM 22 LATA I MOGĘ PODJĄĆ PRACĘ CHOĆBY OD JUTRA!!JESTEM OSOBA ODPOWIEDZIALNA I BARDZO PRACOWITA! NIE BOJĘ SIĘ WYZWAŃ I ŁATWO AKLIMATYZUJĘ SIĘ Z OTOCZENIEM. MIMO MŁODEGO WIEKU MAM DUŻE DOŚWIADCZENIE W RÓŻNEGO RODZAJU PRACACH(MOGĘ PRZESŁAĆ CV ZE ZDJ) ANGIELSKIM WŁADAM BIEGLE A DODATKOWO CHCĘ ZACZĄĆ NAUKĘ JĘZYKA NORWESKIEGO. BARDZO PROSZĘ O POZYTYWNE ROZPATRZENIE MOJEJ KANDYDATURY GDYŻ NAPRAWDE BARDZO MI ZALEŻY NA TEJ PRACY!!
  NIE ZAWIODĄ SIĘ PAŃSTWO!
  MÓJ NR KOM: 508711878
  POZDRAWIAM EWELINA BARAN

 7. Joanna i Marek na 2 października 2012 @ 11:49

  Witamy serdecznie. Jako para jestesmy zainteresowani oferta pracy. Zamierzamy przeprowadzić sie na stałe do Norwegii. Ptrzebujemy stałej pracy na produkcji. Ta oferta jest idealna dla nas. Komunikatywny angielski . wykształcenie wyższe licencjackie . Lat 24 oraz 28. Bez nałogów i zobowiązań, Prawa jazdy kat B. Podejmiemy pracę od zaraz!! tel 788419419 oraz 183313337.

 8. JAREK
  MAM 34 LATA.POSZUKUJE PRACY NA STAŁE W NORWEGI.PRACOWAŁEM TAM KILKA LAT PRZY ZBIORACH I SORTOWANIU,I INNYCH PRACACH,POSIADAM ZNAJOMOŚĆ J,ANGIELSKIEGO.JESTEM SUMIENNY I DO DYSPOZYCJI TEL.50040780

 9. Witam, wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą ,mamy 24 i 25 lat młodzi chętni do pracy, bez nałogów, pracowaliśmy zagranicą, język angielski w stopniu komunikatywnym, dyspozycyjni od zaraz. Tel: +48791 152 476 lub +48790 267 950 z_lucija@interia.pl

 10. Witam!
  Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy.Mam 33lata .Jestem po szkole handlowej zawodowej,gdzie miałam doświadczenie w branży przetwórstwa mięsnego.Przez 5 lat pracowałam w Zakładach Mięsnych Stanisławów. Mam też wykształcenie średnie technik-ekonomista. 10 lat doświadczenia w handlu .Jestem osobą bardzo pracowitą, sumienną i dokładną. Bardzo dodrze współpracuje w zespole.Jestem komunikatywna i szybko dostosowuję się do nowego środowiska.Posiadam prawo jazdy kat. B i D .
  Język angielski w stopniu słabym ale bardzo szybko się uczę.
  Chciała bym na stałe zamieszkać w Norwegii.
  Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.
  Pozdrawiam.

 11. Witam,
  Jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy przy produkcji okien. Obecnie pracuje jako serwisant stolarki okiennej. Praca ta wymaga wielu umiejętności, ktróre zdobyłem pracując przy produkcji okien. Do moich zadań należała nie tylko obsługa maszyn ale także szklenie, a przede wszystkim okuwanie ram i skrzydeł okiennych.
  10-letnie doświadczenie zdobyte na tym stanowisku a także szereg szkoleń praktycznych, które zdobyłem w Niemczech w firmie Veca przyczyniło się do pracy, którą teraz wykonuję tj. serwis stolarki okiennej. Posiadam prawo jazdy kat. B i uprawnienia na wózki widłowe. Tel. 694895237.

 12. Małgorzata na 26 listopada 2012 @ 19:48

  Nr. ref.: pnp/no/014/2012
  Witam serdecznie.Małgorzata(48)Hossam(25)ja ,mój małżonek ,lub oboje razem jesteśmy zainteresowana tą pracą,obecnie mieszkamy w Polsce jednak małzonek nie może znalezć tutaj pracy,chcemy przeniesć się na stałe do Norwegii, ). Znamy dobrze język angielski ,arabski i jesteśmy chętni podjąć naukę języka norweskiego. Możemy państwu zagwarantować że jesteśmy sumienni,rzetelni i dokładni w pracy którą wykonujemy. Obydwoje posiadamy prawo jazdy kat. B. Jeżelii uważają państwo że jesteśmy odpowiednimi kandydatami do tej pracy proszę o kontakt tel +48781075200,lub e-mail: alkurdycenter@hotmail.com
  Link CV: https://www.box.com/s/591syxqwzux380b3r637

 13. Agnieszka i Michał na 5 grudnia 2012 @ 15:45

  Witam serdecznie,
  W nawiązaniu do zamieszczonego w serwisie ogłoszenia chciałabym zgłosić kandydatury moją oraz mojego partnera.Oboje pracowaliśmy w firmie na linii produkcyjnej podczas produkcji wody źródlanej w galonach 19L. Cechujemy się zaangażowaniem,umiejętnością pracy w zespole , dokładnością , punktualnością oraz dużą motywacją do pracy.Ja dodatkowo pracowałam w firmach w których miałam stały kontakt z klientami m.in.w sieciowym klubie fitness jako konsultant sprzedaży,w restauracji czy też kawiarni.Partner pracował w firmach głównie budowlanych-drogowych.Oboje posiadamy prawo jazdy kat B oraz obsługujemy wózki widłowe,paletowe czy elektryczne..Język angielski w stopniu komunikatywnym.Oboje jesteśmy naprawdę bardzo zainteresowani tą ofertą pracy i jesteśmy gotowi do wyjazdu na dłuższy czas.
  Z góry dziękuje za przyjęcie naszych kandydatur.
  Pozdrawiam
  Agnieszka i Michał
  Telefon kontaktowy:
  Agnieszka 500-630-106

 14. Artur i Aleksandra na 29 grudnia 2012 @ 13:59

  Witam. Jesteśmy pracowitą i uczciwą parą. Pracowaliśmy za granicą (Holandia,Anglia). Posiadamy doświadczenie: Produkcja, pakowanie, sortowanie, zbieranie zamówień, etykietowanie. Jesteśmy komunikatywnymi osobami i szybko się uczymy. Lubimy pracę w grupie.
  Jesteśmy zainteresowani Waszą ofertą pracy. Chcielibyśmy uczyć się języka norweskiego i poznawać kulturę tego kraju. Oboje mówimy w języku angielskim w stopniu komunikatywnym. Posiadamy prawo jazdy kat.B
  Jesteśmy dyspozycyjni od zaraz.
  Prosimy o kontakt: gaberartur@gmail.com
  +48 796 062 725
  Artur(30 lat)
  Aleksandra(21 lat)

 15. Witam jestem zainteresowany państwa oferta pracy , w tej branży mam duże doświadczenie pracuje w Polsce w fabryce okien ok 16 lat . Znam od podstaw technikę robienia okien i okna nie typowe drzwi PCV , wszystkie systemy okuć,harmonie suwanki itd.Obecnie kieruję linią produkcyjną ,posiadam umiejętności naprawy maszyn , uprawnienia na wózki widłowe,prawo jazdy.W Norwegii już
  miałem okazję pracować ale w innej branży . Numer kontaktowy 514767309

 16. Witam….. mam 37 lat, bez nałogów solidny i pracowity, posiadam uprawnienia na wózki widłowe. Pracę mogę rozpocząć od zaraz. Proszę o kontakt….

 17. Tomek I Edyta na 3 stycznia 2013 @ 10:56

  Witam, jesteśmy małżeństwem, chętnym podjąć pracę w krajach skandynawskich, mamy 34 i 40 lat. Jesteśmy pracowici i bez nałogów, chętnie podejmiemy naukę języka norweskiego, Znamy angielski w stopniu podstawowym li komunikatywnym.Chcielibyśmy chociaż na krótki czas (o ile nie na stałe) osiąść w Norwegii, dlatego szukamy tam pracy. Oboje posiadamy prawo jazdy kat. B. Oboje posiadamy wykształcenie wyższe zawodowe. Ja ukończyłem studia studia informatyczne a żona ukończyła studia w zakresie bankowości i finansów. Dodatkowo posiadam umiejętności w zakresie montażu stolarki okiennej. Posługuję się j. angielskim w stopniu komunikatywnym, żona angielski podstawowy, obecnie uczy się portugalskiego.
  Numer tel. 511006771 mail: tomek242@ymail.com

 18. Wiatm

  Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy. Posiadam ponad 5-letnie doświadczenie w produkcji stolarki budowlanej. Przez 5 lat pracowalem jako stolarz operator cnc w dużej firmie produkujacej okna i drzwi z drewna, kilka miesięcu pracowalem jako logistyk, zaopatrzeniowiec, w przygotowniu produkcji w firmie produkującej głónie okna z drewna(rownież w systemie skandynawskim)
  pracowałem także za granicą przy zbiorach jabłek i gruszek.
  jezyk angielski – komunikatywny
  prawo jazdy kat B od 2002
  obsługa komputera

  jestem osobą komunikatywną i bezkonfliktową, chętną do wyjazdu od zaraz

  proszę o kontakt

  Pozdrawiam
  Marcin
  tel. +48502245123

 19. Witam. Mam 21 lat i chętnie bym znalazł pracę w Norwegi od zaraz.
  Nr tel- 699-969-872

 20. Witam Para bez nałogów Poszukuje pracy w Norwegi . Mamy Doświadczenie przy Pracy na Lini Produkcyjnej, 787261479

 21. Witam
  30 latek, zaawansowany angielski, doświadczenie na linii zdobyte w Anglii
  784 965 933

 22. Zbyslaw2021 na 7 stycznia 2013 @ 12:38

  Witam,
  Z wielkim zaangażowaniem podjąbym się tej pracy. Obecnie pracuje jako operator maszyn w Fabryce mebli, a dokładnie od pół roku pracuje na stanowisku wiertarce Gomad 2G. Posiadam doświadczenie frezarkach, piłach stołowych oraz przy maszynie jet 6000 xxl.
  Umiejętności kierowania pojazdami samochowymi oraz cieżarowymi (Prawo jazdy kat.B,C)
  Ceryfikat EU o ukończeniu szkolenia dla opratorów jezdniowych
  podnośnikowych z napędem silnikowym i wymianę butli gazowej.
  Zawód mój to mechanik pojazdów samochodowych.
  W Norwegi przebywałem u rodziny w Sandafjord kilka mięsięcy poznałem język w stopniu komunikatywnym. Pozdrawiam. Zbysław

 23. Zbyslaw2021 na 7 stycznia 2013 @ 12:38

  Witam,
  Z wielkim zaangażowaniem podjąbym się tej pracy. Obecnie pracuje jako operator maszyn w Fabryce mebli, a dokładnie od pół roku pracuje na stanowisku wiertarce Gomad 2G. Posiadam doświadczenie frezarkach, piłach stołowych oraz przy maszynie jet 6000 xxl.
  Umiejętności kierowania pojazdami samochowymi oraz cieżarowymi (Prawo jazdy kat.B,C)
  Ceryfikat EU o ukończeniu szkolenia dla opratorów jezdniowych
  podnośnikowych z napędem silnikowym i wymianę butli gazowej.
  Zawód mój to mechanik pojazdów samochodowych.
  W Norwegi przebywałem u rodziny w Sandefjord kilka mięsięcy poznałem język w stopniu komunikatywnym. Pozdrawiam. Zbysław

 24. Witam jestem bardzo zainteresowany tą ofertą

  Witam mam na imie Adam mam 27 lat jestem osoba uczciwą komunikacyjną rzetelną i dokładną.obecnie mieszkam i pracuję w uk juz 3 rok znajomość j.Angielskiego średniozawansowany nabyłem tutaj spore doświatczenie na produkcji w przemyśle miesnym . jestem z wykształcenia wykwalifikowanym szklarzem posiadam 3 letnie doświadczenie w tym zawodzie w .Polsce jako Opreator produkcji w Firmie SHARP producent TV LSD i technik utrzymania ruchu.email:kont:adamrydzewski1@wp.pl

 25. Witam, jestem zainteresowany tą ofertą.Mam 25 lat. Nie posiadam nałogów. Wykształcenie Technik mechanik. Pracowałem w Norwegii w budownictwie. W Polsce pracowałem w tartaku i na produkcji okien PCV typ aluplast (obsługa maszyn: zgrzewarki, pilarki do rozkroju profili, klamkownicy, oczyszczarki do naroży, stół do okuwania, wózek widłowy). Znam język angielski i niemiecki w stopniu komunikatywnym. Posiadam prawo jazdy kat .B, C. Uprawnienia na ładowarki kołowe kl. III i wózki widłowe.
  Mój kontakt: 697 409 678
  miron64@onet.eu

 26. Witam serdecznie w nawiązaniu do zamieszonego w serwisie ogłoszenia chciałbym zgłosić swoją kandydaturę i kolegi. Mamy 14 letnie doświadczenie w branży okiennej – produkcji okien i drzwi, obsługa maszyn produkcyjnych. Pracowałem także jako kontroler jakości, serwisant terenowy, pakowanie i transport, kontrola magazynu. W ubiegłych latach zdarzyło mi się wyjeżdżać do Niemiec na zbiory szparagów.
  Posiadam prawo jazdy kat. B. Posiadam 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu pojazdu Mercedes Sprinter (woziłem nim okna). Język angielski na poziomie komunikatywnym – ale szybko się uczę, dodatkowo chcę zacząć kurs języka norweskiego. Zależy mi na podjęciu długotrwałego zatrudnienia. Mam 34 lata i myślę o przeprowadzce do Norwegii wraz z rodziną (żona +dziecko) i wiążę z tym krajem poniekąd swoją przyszłość.
  Jeżeli uważają Państwo że jestem odpowiednim kandydatem do tej pracy proszę o kontakt tel. +48 535 550 534 lub e-mail: spec.windows@op.pl

 27. Witam jestem zainteresowanym ogłoszeniem. Pracowaliśmy z żoną w Anglii na produkcji w przetwórni owoców. Mamy 24 lata ,obecnie żona pracuje jako sprzedawca ,staż pracy 5 lat, prawojazdy kat. B. Ja obecnie pracuje w fabryce opon ciężarowych na inspekcji końcowej 4 lata, posiadam uprawnienia na wózki jezdniowe naładowne, unoszące, podnośnikowe, ciągnikowe, specjalne, wymiana butli LPG
  Suwnice z poziomu roboczego i sterującego
  Kurs bezpieczeństwa i higieny pracy
  prawojazdy kat. B
  Certyfikat trenera wewnętrznego
  Posiadamy bardzo bliską rodzine zamieszkującą we Fredrikstad.

 28. rickson1 na 19 maja 2013 @ 18:52

  Witam. Nazywam się Robert i jestem zainteresowany pracą na produkcji w fabryce okien. Mam 29 lat, skończyłem studia techniczne (budownictwo). W czasie studiów pracowałem na budowie (nie boję się ciężkiej pracy), oraz w fabryce (Stargum) produkującej dywaniki samochodowe. Pracowałem również w USA (aranżacja ogrodów).
  Posiadam prawo jazdy kat.B.
  Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  Jestem pracowity, dokładny , szybko nawiązuję kontakty, szybko się uczę i nie posiadam nałogów.
  Proszę o kontakt mailowy: robert10-86@tlen.pl lub tel:509938139.

 29. pnp/014/2012
  Witam
  Tomasz
  Mam 12 letnie doświadczenie na produkcji okien i drzwi PCV w tym roczne w oknach drewnianych Pracowałem na różnych okuciach i profilach z wykształcenia jestem elektrykiem maszyn i urządzeń elektrycznych wiec maszyny nie są mi obce Potrafię pracować na wszystkich stanowiskach więc okno czy drzwi zrobię bez pomocy od podstaw Cztery lata stanowisko szefa produkcji przez sześć lat 52 razy pracownik miesiąca
  Ostatnie sześć lat praca w Walii również na produkcji okien i drzwi gdzie poznałem nowe doświadczenie którego nie da się nabyć w Polsce Język angielski nie sprawia mi problemów
  Edyta
  Podobnie jak narzeczony sześć lat w Walii na produkcji okien i drzwi PCV Potrafię pracować na całej linii produkcyjnej skrzydeł okiennych Zgrzewanie ram czy skrzydeł jest moim atutem kontrola jakości też nie jest mi obca i chociaż jestem kobietą nie boję się poznać nowych umiejętności
  W raz z narzeczoną pragniemy zostać na stałe w Norwegii więc prosimy o pozytywne rozpatrzenie naszej aplikacji
  Kontakt
  +4407511957825 lub kamel19810@gmail.com

 30. Jestem bardzo zainteresowany tą pracą. Mam 32 lata. Pracę moge zacząć od zaraz. Znam język angielski i stopniu średnim. Posiadam prawo jazdy kat. B. Wykształcenie średnie techniczne. szybko się uczę i chętnie poznam język norweski. Jestem sumiennym i uczciwym pracownikiem, bez nałogów.
  Telefon: 789-047-740 Łukasz

 31. Witam.
  Jestem zainteresowany tą ofertą pracy , mam 22 lata prawojazdy kat. B
  ukończyłem szkołe Technik Mechanik , pracowałem sezonowo w pracach dorywczych w Norwegi przez 4 lata ostatni rok pracowałem na Gospodarstwie w Norwegi.

  mqrcin1991@wp.pl
  518568807 Marcin

 32. Witam serdecznie,

  Proszę o informację, czy oferta jest nadal aktualna.
  Wraz z narzeczonym poszukujemy pracy w Norwegii. Narzeczony pracował w Norwegii kilka lat i ma pozwolenie na pobyt. Mówię płynnie po angielsku, oraz dobrze po niemiecku. Narzeczony mówi po angielsku w stopniu komunikatywnym.

  Obydwoje posiadamy prawo jazdy kat. B, jesteśmy bez nałogów. Do Norwegii chcemy się przenieść na stałe wraz z córką, która będzie miała zapewnioną opiekę, więc godziny pracy nie mają znaczenia.

  ancza87@wp.pl 506687832

  pozdrawiam,
  Ania

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.