od 165 brutto/h NOK

Oferty pracy Norwegia w budownictwie przy wykończeniach-regipsach 2014

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 grudnia 2013 23:19

Poszukiwany stolarz – monter KG, sufitów podwieszanych do pracy w Norwegii w budownictwie przy wykończeniach od 01.2014r. Oferta ze znajomością języka angielskiego i doświadczeniem zawodowym.

Stanowisko: budowlaniec (Stolarz/monter K/G)
Miejsce pracy: Norwegia
Zarobki: od 165 NOK za godzinę brutto

Zatrudnienie od stycznia 2014 roku.

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za montowanie ścianek systemowych (profile metalowe i drewniane). Do zadań będzie należało także montowanie podwieszanych sufitów, montaż stolarki okiennej, drzwiowej oraz układanie podłóg.

Wymagania:
– wymagane minimum 3 lata dobrego doświadczenia przy montażu ścianek i sufitów podwieszanych,
– umiejętność pracy z pomocą rysunku technicznego
– gotowość do podjęcia pracy za granicą,
– znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym lub norweskiego (warunek konieczny),
– mile widziane doświadczenie na rynku skandynawskim,
– prawo jazdy kat. B oraz własny samochód (mile widziane choć niekonieczne),

Pracodawca norweski oferuje:
– kontrakty na długi okres czasu,
– możliwość przedłużenia umowy na dłuższy czas,
– umowę, ubezpieczenie, socjalne na warunkach norweskich,
– pomoc urzędowo-administracyjną,
– zapewnione płatne zakwaterowanie na terenie kraju (ok. 3500 NOK/m-c)
– zarobki w kwocie od 165 koron brutto/h
– stabilną pracę w dużej, norweskiej firmie

Prosimy o przesłanie CV lub życiorysu wyłącznie w języku angielskim lub norweskim !!!

Prosimy o załączanie do dokumentów referencji (bardzo ważne).

Kandydaci samodzielnie ustalają i potwierdzają warunki pracy bezpośrednio z pracodawcą norweskim.

W przesyłanych dokumentach proszę o zawarcie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych

ES-Perfekt (Agencja Pracy Czasowej Nr. Cert. 5668)
rekrutacja@es-perfekt.pl
tel 793.270.051

źródło: praca4u.net/stolarzmonter-kg-norwegia-styczen-2014-id200809.html

ID ogłoszenia: 68652a4c5c8d19e8