konkurencyjne NOK

Oferty pracy w Norwegii dla Montera WENTYLACJI w Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 marca 2014 02:47

Agencja pracy za granicą poszukuje dla klienta z Bergen pracowników z Polski do pracy w Norwegii na stanowisko montera wentylacji. Ogłoszeniodawca oczekuje od pracownika znajomości języka norweskiego na poziomie bardzo dobrym.

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla norweskiego pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Montera WENTYLACJI / Ventilasjonsmontør
Z b. dobra znajomością języka NORWESKIEGO
3C/SN/NO
Miejsce pracy: Norwegia Bergen
Obowiązki: praca w warsztacie , produkcja kanałów wentylacyjnych
Wymagania:
• DOBRA ZNAJOMOŚĆ J. NORWESKIEGO (Poziom znajomości języka obcego będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej)
• Doświadczenie zawodowe min. 3 lat -5 lat zdobyte w Norwegii lub innych
krajach skandynawskich
• Pozytywne referencje od poprzednich pracodawców ( warunek konieczny)
• Preferowane wykształcenie kierunkowe

Norweski pracodawca oferuje:
• Pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
• Umowę o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• Dodatek urlopowy
• Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci i na niepracujących członków rodziny
• Pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

Sposób aplikowania:
CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, Kopie dokumentów potwierdzających umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: norwegia@koncepcja.eu koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘Ventilasjonsmontør’
Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 5185329b3d79630d