do ustalenia NOK

Oferty pracy w Norwegii na budowie Oslo pracownik budowlany bez języka norweskiego

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2014 00:57

Firma remontowa w Oslo poszukuje pracowników budowlanych do pracy w Norwegii bez języka przy montażu płyt gipsowych, ścianek działowych, sufitów podwieszanych.

Stanowisko: pracownik budowlany
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: do ustalenia

Obowiązki: montaż ścian działowych ( płyty kartonowo – gipsowe/szklane, profile aluminiowe i drewniane) sufitów podwieszanych, szpachlowanie , gipsowanie plus inne prace wykończeniowe w biurowcach, hotelach i mieszkaniach.

Wymagania:
• Dobra znajomość języka angielskiego lub komunikatywna znajomość j. norweskiego (język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej)
• Doświadczenie zawodowe min. 5 lat , KONIENCZNIE doświadczanie w pracy z systemami suchej zabudowy ( Knauf, Armstrong, Deko) W Norwegii często stosowany jest system DEKO moduły ścian o szerokości 90 i 120 cm, o różnych wysokościach montuje się na galwanizowanym stalowym szkielecie, składającym się z pionowych słupków stalowych, mocowanych w specjalnym profilu do podłogi i sufitu. Po obu stronach szkieletu instalowane są tafle szklane z bezpiecznego szkła hartowanego lub płyty gipsowe grubości 13 mm każda.
• Preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju skandynawskim

Norweski pracodawca oferuje:
• Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
• Praca na pełny etat plus nadgodziny,
• Czas pracy: min. 37,5 max 48 godzin w tygodniu,
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Dodatki rodzinne na wychowanie dzieci oraz na niepracujących członków rodziny mieszkających w Norwegii lub Polsce,
• Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
• Płatny urlop,
• Pracodawca zapewnia pomoc w znalezieniu mieszkania oraz kwestiach związanych ze sprowadzeniem rodziny

Sposób aplikowania: CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie prosimy przesłać na adres e-mail, koniecznie z adnotacją w temacie maila: “MONTER SUCHEJ ZABUDOWY”

Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Pracy Koncepcja (znajdź na GoogleMap)
ul. Podwale 62 pok. 01

50-010 Wrocław
Nr tel. (0048) 71 343 80 73
Nr fax (0048) 71 796 92 34

norwegia@koncepcja.eu

źródło: Skandynawia.pgra.pl/oferuje/budowlana/pracownik-budowlany_i181

ID ogłoszenia: 1895341c5a68fc38