b/d NOK

Oferty pracy w Norwegii na magazynie, hurtowni przy pakowaniu (Drammen)

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 marca 2013 23:56

Dla klienta z Drammen poszukujemy od zaraz pracowników magazynowych do pracy w Norwegii w hurtowni przy pakowaniu towarów, kompletowaniu zamówień oraz rozładunku i załadunku ciężarówek.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Drammen

Obowiązki:
– załadunek i rozładunek towarów
– zbieranie zamówień na magazynie
– pakowanie towarów do wysyłki
– jazda wózkiem widłowym

Wymagania:
– Uprawnienia na wózek krótki T1 T4, T3 i / lub C1 i C2
– Doświadczenie w pracy na magazynie
– Znajomość języka norweskiego
– Punktualność i niezawodność
– Pozytywne nastawienie i chęć do pracy
– Umiejętność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:
– Ciekawe miejsce pracy
– konkurencyjne warunki zatrudnienia
– pomoc ze strony agencji pracy People4you
– Elastyczny czas pracy, możliwość ustalania dogodnych godzin

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane kryteria (szczególnie językowe) proszone są o przesłanie aplikacji.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Mary-Jane 90725623 lub email: Kari-Janne@people4you.no

ID ogłoszenia: 912514f767040679

1 odpowiedź na “Oferty pracy w Norwegii na magazynie, hurtowni przy pakowaniu (Drammen)”

  1. huruburu na 4 maja 2013 @ 23:49

    witam, mam 27lat doswiadczenie w pracy na magazynie, uprawnienia i umiejetnosc obslugi wozkow widlowych, praca w zespole i pod presja czasu, niekaralnosc, brak nalogow, dyspozycyjnosc, pomyslowosc, punktualnosc, prawo jazdy kat B, uprawnienia spawacza metoda MAG, chetni prosze pisac na huruburu@wp.pl