Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

b/d NOK

Oferty pracy w Norwegii na magazynie, hurtowni przy pakowaniu (Drammen)

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 24 marca 2013 23:56

Dla klienta z Drammen poszukujemy od zaraz pracowników magazynowych do pracy w Norwegii w hurtowni przy pakowaniu towarów, kompletowaniu zamówień oraz rozładunku i załadunku ciężarówek.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Drammen

Obowiązki:
- załadunek i rozładunek towarów
- zbieranie zamówień na magazynie
- pakowanie towarów do wysyłki
- jazda wózkiem widłowym

Wymagania:
- Uprawnienia na wózek krótki T1 T4, T3 i / lub C1 i C2
- Doświadczenie w pracy na magazynie
- Znajomość języka norweskiego
- Punktualność i niezawodność
- Pozytywne nastawienie i chęć do pracy
- Umiejętność pracy w szybkim tempie

Oferujemy:
- Ciekawe miejsce pracy
- konkurencyjne warunki zatrudnienia
- pomoc ze strony agencji pracy People4you
- Elastyczny czas pracy, możliwość ustalania dogodnych godzin

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane kryteria (szczególnie językowe) proszone są o przesłanie aplikacji.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z Mary-Jane 90725623 lub email: Kari-Janne@people4you.no

ID Ogłoszenia: 912514f767040679

1 Odpowiedź na “Oferty pracy w Norwegii na magazynie, hurtowni przy pakowaniu (Drammen)”

  1. huruburu na 4 maja 2013 @ 23:49

    witam, mam 27lat doswiadczenie w pracy na magazynie, uprawnienia i umiejetnosc obslugi wozkow widlowych, praca w zespole i pod presja czasu, niekaralnosc, brak nalogow, dyspozycyjnosc, pomyslowosc, punktualnosc, prawo jazdy kat B, uprawnienia spawacza metoda MAG, chetni prosze pisac na huruburu@wp.pl