do ustalenia NOK

Oferty pracy w Norwegii na magazynie-hurtowni spożywczej od zaraz Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 marca 2014 01:40

Centrum dystrybucyjne w Oslo poszukuje od zaraz magazyniera do pracy w Norwegii w hurtowni spożywczej. Oferta aktualna dla jednej osoby z dobrą znajomością języka norweskiego. Zatrudnienie od kwietnia 2014.

Stanowisko: pracownik magazynu
Miejsce pracy: Oslo
Zarobki: do negocjacji

Zadania:
– zbieranie, kompletowanie zamówień na magazynie
– obsługa dostaw, lokowanie towaru na magazynie
– obsługa zamówień klientów w systemie informatycznym
– wprowadzanie i aktualizacja stanów magazynowych prowadzonych za pomocą komputera

Wymagania:
– odpowiedzialność, samodzielność
– zdolności interpersonalne do pracy w grupie
– doświadczenie w logistyce
– znajomość obsługi komputera oraz oprogramowania MS Excel na poziomie dobrym
– znajomość języka norweskiego na poziomie dobrym
– kondycja fizyczna, dobry stan zdrowia
– posiadanie referencji od poprzednich pracodawców

Oferujemy:
– możliwość rozwoju zawodowego poprzez liczne szkolenia
– dobre warunki zatrudnienia oraz godziwe zarobki
– pewne i bezpieczne miejsce pracy
– przyjazna atmosfera, zaplecze socjalne

Jak aplikować?

Wszelkie aplikacje do powyższej pracy można składać wyłącznie drogą elektroniczną na stronie http://bit.ly/1htZLCO (przycisk “Sok Her” po prawej stronie).

Źródło: finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=47447504

ID ogłoszenia: 4465333539bec628

3 komentarze na “Oferty pracy w Norwegii na magazynie-hurtowni spożywczej od zaraz Oslo”

  1. tota193907 na 1 kwietnia 2014 @ 20:27

    Witam serdecznie jestem zainteresowany pracą w waszej firmie,posiadam wieloletnie doświadczenie w firmach logistycznych(magazynach elektronicznych) na terenie Holandii,posiadam bardzo duże doświadczenie jako operator wozka widłowego wszelkiego rodzaju,które były wykorzystywane do zbierania zamówień,załadunku i rozładunku aut,praca z systemami komputerowymi.Więcej informacji udzielę na email mojej dziewczyny ssisi30@o2.pl

  2. p.prusowski na 6 kwietnia 2014 @ 13:39

    Witam,
    Mam na imię Patryk. Wspólnie z trójką przyjaciół wybieramy się w najbliższe wakacje (lipiec, sierpień, wrzesień) do pracy do Norwegii. Jesteśmy studentami Politechniki Śląskiej, wolni od nałogów. Bardzo pracowici, wszyscy pracujemy co roku w wakacje, a część z nas pracuje dorywczo w weekendy. Jesteśmy gotowi na pracę w trudnych warunkach, zmotywowani i sumienni. J.angielski w stopniu bardzo dobrym. Ja i kolega posiadamy uprawnienia na wózki widłowe wraz z aktualnymi badaniami lekarskimi. Jesteśmy osobami bezkonfliktowymi z zaświadczeniami o niekaralności. Posiadam własny samochód, a wszyscy posiadamy prawo jazdy kat.B. Jesteśmy zainteresowani tą ofertą pracy i prosimy o kontakt:
    Patryk
    Tel. 510 973 371
    e-mail: p.prusowski@gmail.com

  3. krzysieklub na 18 czerwca 2014 @ 15:19

    Witam, ma na imię Krzysiek (25lat) energiczny, bez nałogów, gotowy do podjęcia pracy od zaraz po przyjeździe tzn (05.07.2014 będę w Tomter-1825), przyjeżdżam autem więc kwestia dojazdu do miejsca pracy nie stanowi problemu. Pracowałem w Anglii na międzynarodowym lotnisku Heathrow gdzie komunikatywna znajomość języka angielskiego była priorytetem, nabyłem również doświadczenie w budowlance na terenie Anglii (praca przy fasadach, szklenie budynków, montowanie aluminium). Język angielski pozwala mi na swobodne porozumiewanie się w mowie i piśmie. W Polsce zajmowałem się pracą w markecie, jako pracownik produkcji czy kierowca. Z przyjemnością prześle Państwu swój życiorys na wskazany adres.
    Mój mail: krzysieklub@gmail.com
    tel: 0048 723836826