Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

169,60 NOK

Oferty pracy w Norwegii na magazynie-pakowanie bez języka Oslo od zaraz wrzesień 2014

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 18 września 2014 03:30

Sklep internetowy poszukuje magazyniera do pracy w Norwegii przy pakowaniu zamówień. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka norweskiego, wymagany będzie angielski w stopniu komunikatywnym.

Stanowisko: pakowacz – magazynier
Miejsce pracy: Oslo (Nordstrand)
Zarobki: 169,60 NOK brutto za godzinę (zmiany nocne +23,60/h)
Liczba miejsc: 2
Start: od zaraz

Zadania:
- Zbieranie zamówień na magazynie zgodnie z listą zakupów klienta
- Pakowanie paczek, zabezpieczanie
- Naklejanie kodów adresowych
- Wprowadzenia zmian w systemie informatycznym

Wymagania:
- co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego (lub norweskiego)
- umiejętność obsługi komputera, programów magazynowych
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- zdolność do szybkiej nauki nowych obowiązków
- gotowość do nauki języka norweskiego (pracodawca zapewnia kurs)
- chęć do pracy na zmiany nocne i wieczorne

Oferujemy:
- w pełni legalne zatrudnienie na warunkach norweskich
- umowa o pracę, pełny etat po 2 miesięcznym okresie próbnym
- bezpłatne kursy językowe
- pomoc związana z wynajęciem mieszkania w Oslo oraz przy formalnościach

Pracodawca poszukuje pracownika który będzie w stanie podjąć pracę od zaraz.

Jak aplikować?

Zgłoszenia można wysyłać drogą elektroniczną za pośrednictwem witryny: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=48798301

źródło: Finn.no

ID Ogłoszenia: 140541a307b6c35f

17 Odpowiedzi na “Oferty pracy w Norwegii na magazynie-pakowanie bez języka Oslo od zaraz wrzesień 2014”

  1. nie ma takiego ogłoszenia…

  2. Witam
    Dwóch magazynierów 23 lata podejmie pracę od zaraz , Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy na magazynie oraz jazdy na wózku widłowym , wysokiego składu itp. , dodatkowo jeden z nas przez ostatnie 2 lata pełnił funkcje kierownika zmiany magazynu. Posiadamy kurs na wózki widłowe , prawo jazdy kat.b , spełniamy wszystkie wasze wymagania , bardzo dobrze znamy język angielski , jak również wykazujemy chęć do nauki języka norweskiego.

    Kontakt:
    Kamil- nr tel pol. (503979825) – email kamilwachala@hotmail.com

  3. Jacek

    Jestem zainteresowany powyższą ofertą i spełniam wszystkie wymagania kwalifikacyjne.
    Mój adres e-mail cold983@wp.pl
    nr.tel. 780-185-644

  4. Witam,
    jestem zainteresowany Państwa ofertą, niestety nie mogę aplikować na powyższe stanowisko ponieważ jest problem z linkiem przez Państwa podanym, proszę o kontakt e-maile kniaziuk89@wp.pl
    dyspozycyjność od zaraz.
    Pozdrawiam

  5. jak aplikować skoro link nie działa ?

  6. Proszę o kontakt w celu możliwości wysłania swojej aplikacji. Link na stronie nie działa.
    kowalewskip1984@gmail.com

  7. witam, jestem zainteresowany panstwa oferta pracy, Obecnie znajduje sie w oslo i jestem gotowy do pracy od zaraz spelniam wymagane warunki w celu wyslania cv prosze o kontakt, link do panstwa strony nie dziala
    dane kontaktowe
    nr +48 790 231 369
    nula1015@o2.pl

  8. Witam.

    Wraz z moim chłopakiem posiadamy doświadczenie do tej pracy, prosimy o wysłanie emaila do nas w celu dostaczenia cv

    e-mail: karolina_b@onet.com.pl

  9. Witam,
    Jestem zainteresowany waszym ogłoszeniem.
    Jestem dyspozycyjny od zarazi spełniam wszystkie powyższe warunki do rozpoczęcia pracy.
    Proszę o podanie maila na który mógłbym wysłać swoje cv.
    Dane kontaktowe:
    Nr tel. 607678325
    Email: rywe@wp.pl

  10. Witam
    Jestem zainteresowany Państwa ofertą.
    Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy kurierskiej i jako kierowca ciężarówki w UK, które zawsze było związane z pracami magazynowymi.
    Aktualnie pilnie poszukuję pracy w związku z niepowodzeniem mojego ostatniego przedsięwzięcia i koniecznością utrzymywania rodziny.
    Wszystkie referencje oraz CV prześlę na wskazanego emaila.
    Z poważaniem
    Tomasz Dąbek

    dabasek@gmail.com
    +48501413677

  11. witam, ja rowniez jestem gotow na podjecie pracy od zaraz. spelniam wymagania. Prosze o adres email na ktory moglbym wyslac aplikacje.

    Adam

    power97@poczta.onet.pl

  12. Gotowy do podjęcia pracy od zaraz. Przebywam obecnie w Lørenskog

    Paweł

    M: pawel.szczegola@gmail.com

    T: +47 486 38 084

  13. Witam, proszę o kontakt arn102@wp.pl celem aplikowania na ww stanowisko pracy.Pozdrawaim

  14. Dzień Dobry.

    Jestem zainteresowany tą pracą. Mam 22 lata, mieszkam w Oslo od 7-8lat. Znajomość języka Norweskiego i Angielskiego.

    adres e-mail: matinor92hotmail.com

  15. 24 lata, Zdrowy bez nałogów, kontretny i zorganizowany. Roczne doświadczenie w pracy na magazynie (Niemcy). Prawo jazdy kat.B, uprawnienia na większość wózków widłowych. Dobra znajomość oprogramowania biurowego jak i komputerów. Chętny do nauki i rozwoju

  16. Witam,
    Jestem zainteresowany państwa ofertą pracy na magazynie. Aktualnie pracuje na takim stanowisku w Polsce więc posiadam wszelkie uprawnienia na wózki widlowe i aktualne badania lekarskie. Mam doświadczenie w tego typu pracy. Język angielski w stopniu komunikatywnym. Prace podejmuje od zaraz.
    Czekam na szybka odpowiedź z państwa strony.