Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

156,80 brutto NOK

Oferty pracy w Norwegii na magazynie z odzieżą bez języka od zaraz Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 czerwca 2015 05:39

Hurtownia odzieżowa poszukuje od zaraz magazynierów do pracy w Norwegii w Fredrikstad przy pakowaniu zamówień bez znajomości języka norweskiego. Oferta wyłącznie na zastępstwo wakacyjne lipiec-wrzesień 2015.

Stanowisko: magazynier
Miejsce pracy: Fredrikstad
Zarobki: 156,80 NOK brutto
Liczba miejsc: 2
Start: lipiec 2015

Zadania:
Praca w hurtowni lokalnej marki odzieżowej. Obowiązkiem pracownika na powyższym stanowisku bezie kompletowanie oraz pakowanie zamówień hurtowych dla firmowych sklepów stacjonarnych oraz zamówień detalicznych klientów indywidualnych, realizowanych drogą elektroniczną.

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
– umiejętność obsługi komputera w stopniu średnio-zaawansowanym
– przynajmniej rok doświadczenie w pracy na magazynie przy kompletacji i pakowaniu zamówień
– chęć do pracy w godzinach nocnych
– dyspozycyjność w okresie wakacyjnym
– mile widziane osoby dysponujące własnym samochodem

Oferujemy:
– pracę na podstawie umowy z Norweską firmą (bezpośrednio)
– możliwość dodatkowe zarobku w godzinach nadliczbowych i w soboty
– zapewnione płatne zakwaterowanie na miejscu
– pomoc z dopełnieniem wszelkich niezbędnych formalności na miejscu
– opieka koordynatora

Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 642557f899c39d21

ilość wszystkich wyświetleń: 895, dzisiaj: 1

Linki sponsorowane

6 komentarzy na “Oferty pracy w Norwegii na magazynie z odzieżą bez języka od zaraz Fredrikstad”

  1. AleksanderWojtysiak na 19 czerwca 2015 @ 16:27

    Jestem na miejscu we Fredrikstad i poszukuje pracy prosze o kontakt 727-903-641 lub numer norweski 93993243

  2. Witam!

    Mam na imie Edyta i bardzo chetnie nawiaze z Panstwem wspolprace. Spelniam wszystkie z podanych wymagan i zapewniam, ze nie zawiode.
    Posiadam ponad roczne doswiadczenie w tego typu pracy.

    Moj email e.opalka@onet.eu

    Pozdrawiam

  3. zuzia.trochim na 22 czerwca 2015 @ 17:45

    Witam. Jestem zainteresowana ową ofertą pracy. Czekam na kontakt, gdyż nie mogę dostać się na podaną stronę. Mój e-mail zuzia.trochim@gmail.com. Pozdrawiam.

  4. kakasprz na 1 lipca 2015 @ 10:10

    WITAM
    JESTEM ZAINTERESOWANA PRACY PRZY ODZIEŻY
    +49 509299193

  5. DominikaKot na 24 lipca 2015 @ 20:10

    Witam. Wraz z narzeczonym jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Jesteśmy dyspozycyjni po 25 sierpnia. Potrafimy oboje język angielski. On w stopniu zaawansowanym, a ja komunikatywnym. Mamy doświadczenie w pracy podobnego typu.
    Czekam na informacje zwrotną pod numer 730-720-708 (numer narzeczonego) lub e-mail: dominicfacebook15@gmail.com

  6. Witam, mój mąż jest Nepalczykim biegle posługujący się językiem angielskim. Jest bardzo pracowity, uczciwy i sumienny. Ma prawo do podjęcia pracy w UE i posiada polską kartę pobytu dającą mu prawa jak obywatelowi RP. 696703304

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.