152,38/h NOK

Oferty pracy w Norwegii na produkcji – rzeźnik/wykrawacz z j. angielskim

  • Miasto: zagranica
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 lipca 2013 03:33

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii przy produkcji na stanowisko rzeźnika-wykrawacza na linii produkcyjnej, ubojowej. Oferta dla osób znających język angielski z wykształceniem kierunkowym oraz udokumentowanym doświadczeniem. Wymagana również umiejętność pracy z nożem przy porcjowaniu i wykrawaniu mięsa.

stanowisko: Rzeźnik/Wykrawacz z językiem angielskim

zarobki: 152,38/h NOK

Miejsce pracy: Norwegia

OPIS STANOWISKA:
Praca na stanowisku rzeźnika-wykrawacza na produkcyjnej linii ubojowej w Norwegii przy wołowinie, wieprzowinie i jagnięcinie.

WYMAGANIA:
• Doświadczenie w porcjowaniu i wykrawaniu mięsa
• Umiejętność pracy z nożem
• Praktyka doświadczenie w pracy z wieprzowiną, wołowiną lub jagnięciną
• Wykształcenie kierunkowe jako warunek konieczny
• Min. 2 – 3 lata udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość angielskiego jako warunek konieczny

OFERUJEMY:
• zatrudnienie na norweskich warunkach w Adecco Norge AS
• zatrudnienie na stale z 3 miesięczna gwarancją zlecenia (ze stawka gwarantowaną)
• stawka od 152,00 nok /godz. brutto
• możliwość skorzystania z oferty mieszkaniowej Adecco (ok. 2500 NOK co 2 tyg.)
• 37,5 h pracy tygodniowo
• praca w godzinach nadliczbowych w przypadku zapotrzebowania – płatne wg norweskiego prawa pracy
• konsultanta i pomoc z pierwszymi formalnościami

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim z podaniem numeru referencyjnego (Nr Ref.: Rz/Wyk/NOR/06.2013) na adres:
aleksandra.guga@adecco.pl

TERMIN PRZESYŁANIA APLIKACJI: Czerwiec 2013
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Nr ref.: Rz/Wyk/NOR/06.2013

ID ogłoszenia: 98151cd7183bb507