do ustalenia NOK

Oferty pracy w Norwegii pakowanie, rozwożenie towaru hurtowania Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 września 2013 03:57

Hurtownia spożywcza ze Stavanger poszukuje osoby do pracy w Norwegii – pakowanie i rozwożenie towaru bez znajomości języka norweskiego. Wymagany jest natomiast j.angielski, oraz czynne prawo jazdy kategorii B.

Stanowisko: dostawca/pakowacz
Miejsce pracy: Stavanger, Norwegia
Zarobki: zgodne z Norweskim układem zbiorowym
Umowa: praca na stałe 1/2 etatu

Zadania:
– praca na terenie hurtowni polegająca na załadunku towaru na samochód zgodnie z zamówieniem klientów
– rozwożenie towaru do klientów na terenie Stavanger oraz okolicznych miejscowości

Wymagania:
– posiadane prawo jazdy kat. B
– znajomość języka angielskiego na dobrym poziomie (lub komunikatywny norweski)
– dokładność, zorientowanie na cel, motywacja do pracy

Pracodawca oferuje:
– wynagrodzenie zgodnie z warunkami Norweskiego rynku pracy
– zapewnione szkolenia dla pracowników
– możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Możliwość podjęcia pracy od zaraz

Telefon: 469 81 312

Email (w języku angielskim):

jo.age.undheim@mve.no z dopiskiem “Varepakker/sjåfør”

Ogłoszenie pochodzi z serwisu: www.finn.no/finn/job/parttime/object?finnkode=43665065

ID ogłoszenia: 3545227d421a6464

2 komentarze na “Oferty pracy w Norwegii pakowanie, rozwożenie towaru hurtowania Stavanger”

  1. Witam
    Nazywam się Piotr, mam 32 lata.
    Jestem zainteresowany Waszą ofertą pracy.
    Posiadam doświadczenie na produkcji i magazynie
    Językiem angielskim posługuję się w stopniu dobrym (możliwość weryfikacji przez telefon)
    Pozdrawiam
    +48 514 872 769

  2. Witam.

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz. Mam 23 lata i mieszkam w Norwegi, miejscowość Sandnes. Jestem zwinną i wysportowaną osobą, trenowałem sport przed kilka lat. Posiadam doświadczenie w pracy na magazynie, budowie jako kucharz i kierowca. Mam uprawnienia na wózek widłowy i prawo jazdy kat B. Mój angielski jest w stopniu dobrym i jestem w trakcie nauki języka norweskiego. Jestem pracowity i rzetelny, szybko oswajam się z nowym środowiskiem i potrafię współpracować z ludźmi.

    kontakt:
    nr norweski: +47 92 502 661
    nr polski: +48 783 106 454
    e mail: dominik.wilanowski1990@gmail.com