do ustalenia NOK

Oferty pracy w Norwegii produkcja, pakowanie Drammen bez języka norweskiego

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 grudnia 2013 03:26

Dla klienta z Drammen poszukujemy pracowników produkcji do pracy w Norwegii bez języka norweskiego przy produkcji, pakowaniu, obsłudze maszyn. Oferta dla Polaków z dobrą znajomością języka angielskiego!

Stanowisko: pracownik produkcji
Miejsce pracy: Drammen, Norwegia
Zarobki: zależne od zlecenia
Liczba wakatów: 4

Obowiązki:
– praca u różnych pracodawców z Drammen i okolic, którzy poszukują pracowników wsparcia
– do zadań będą należały prace takie jak obsługa maszyn w procesie produkcji, pakowanie wyrobów przy taśmie oraz wszelkie inne czynności zlecone przez pracodawcę

Wymagania:
– pozytywne nastawienie, miła osobowość
– uczciwość, odpowiedzialność, dobre umiejętności organizacyjne
– znajomość języka angielskiego w minimum stopniu dobrym
– nie wymagane doświadczenie

Oferujemy:
– atrakcyjne warunki zatrudnienia w Norwegii
– dobry i stały kontakt z pracodawcą w Norweskim
– pracę w przyjaznej atmosferze

Jak aplikować?

Osoby spełniające wymagania mogą składać aplikacje drogą elektroniczną za pośrednictwem serwisu finn.no lub drogą mailową.

Formularz znajduje się na stronie: http://bit.ly/196oLCw

Należy kliknąć niebieski przycisk “Sok Her” i wysłać swoje CV wraz z danymi.

źródło: finn.no (FINN-kode: 45135557)

ID ogłoszenia: 36852ae0c7e2edae

16 komentarzy na “Oferty pracy w Norwegii produkcja, pakowanie Drammen bez języka norweskiego”

  1. Witam,
    Mieszkam w Sandefjord z rodzicami mam 20 lat. Uczę się języka norweskiego w szkole w Sandefjord. Jestem osobą odpowiedzialną, dokładną pozytywnie nastawioną do życia, każda praca sprawia mi przyjemność. Jestem gotowa podjąć pracę nawet od jutra.
    Kontakt ze mną: +47 968 75 936 lub drogą mailową alex.kuzniewska@gmail.com

    Pozdrawiam Aleksandra Kuźniewska

  2. Pracownik2 na 18 grudnia 2013 @ 20:56

    Poszukujemy pracy z możliwością pracy na stałe oraz zmianą miejsca zamieszkania. Jesteśmy osobami odpowiedzialnymi, pracowitymi. Aktualnie każde z nas posiada od kilku lat prawo jazdy kategorii B.
    W sposób komunikatywny posługujemy się językiem angielskim. Nasze doświadczenie zawodowe ostatnio było oparte o sprzedaż , pracę na linii produkcyjnej.
    WYRAZY SZACUNKU
    ( 2 osoby) dg.praca2@interia.pl

  3. Witam, nazywam się Robert. Mam 23 lata. Jestem zainteresowany powyższą pracą. Posiadam duże doswiadczenie w pracy na magazynie (zarówno w Polsce jak i zagranicą). Pracowałem także na liniach produkcyjnych także zagranicą.Posługuję się jezykiem angielskim na poziomie komunikatywnym. Jestem osobą uczciwą, rzetelną oraz sumiennie wykonuję powierzoną mi zadania. Kontakt: robertniedbala21@gmail.com oraz pod nr tel 781906550.
    Pozdrawiam Robert.

  4. Dzień dobry.
    Mam na imię Adam i jestem zainteresowany Państwa ofertą. Od 7 lat pracuję w fabryce okien jako magazynier na magazynie wyrobów gotowych. Do moich obowiązków należy: kompletacja, układanie towaru na paletach, kontrola jakości, skanowanie, zabezpieczanie towaru, foliowanie, oznaczanie odpowiednimi etykietami, załadunek naczep, tworzenie dokumentów transportowych. Oprócz tego zajmuje się inwentaryzacją dzienną, miesięczną jak i roczną. Posiadam prawo jazdy kat B, C, uprawnienia na wózki widłowe. Język angielski znam w stopniu komunikatywnym. Potrafię pracować samodzielnie jak i w grupie. Proszę o kontakt pod adresem e-mail: murawski_adam@wp.pl

  5. Witamy.
    Jesteśmy parą,która poszukuje pracy za granicą. W języku angielskim porozumiewamy się komunikatywnie. Możemy podjąć każdą pracę,jesteśmy pracowici, sumiennie wykonujemy swoje obowiązki, łatwo nawiązujemy kontakty z innymi.
    Możliwość wyjazdu od zaraz.
    Tel. +48694882139
    e-mail: grociak.marcin@wp.pl
    Pozdrawiamy
    Ewelina Janikowska
    Marcin Grociak

  6. Witam,
    Wraz z moją dziewczyną (27 i 24 lat) jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy. Należymy do osób spokojnych, pracowitych, punktualnych oraz bez żadnych nałogów. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania, posiadamy doświadczenie w pracy na produkcji zagranicą a także wyrażamy chęć na poszerzanie swych umiejętności językowych. Posiadamy własny samochód oraz gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz. W razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu pod numerem 697983933.

    Pozdrawiam
    Rafał Sętkowski

  7. Witam

    Pragnę zgłosić swoją kandydaturę na podane stanowisko.

    Mam 32 lata i jestem osobą ambitną, nie boję się nowych wyzwań, dodatkowo szybko się uczę i nie mam problemów z odnalezieniem się w nowych warunkach. Potrafię doskonale pracować w pojedynkę jak również w zespole. Jestem kawalerem i nie mam żadnych zobowiązań, dzięki czemu mogę zacząć pracę od zaraz.

    Nigdy nie byłem karany, jak i nie posiadam żadnych nałogów.

    Moje doświadczenie to, 7 lat pracy w zaopatrzeniu oraz 6 lat pracy jako przedstawiciel handlowy. Dodatkowo w ciągu 2 ostatnich lat przez okres 8 miesięcy przebywałem w Norwegii. Posiadam własny samochód.

    Jeżeli wyrazicie Państwo zainteresowanie moją kandydaturą proszę o kontakt:

    mail – tmvm@o2.pl

    Bardzo chętnie wyślę również moje CV w języku angielskim.

    Z wyrazami szacunku

    Tomasz

  8. Witam,
    669597517,Wrocław.
    duszek75@poczta.fm.
    Rafi

  9. Witam Państwa.

    Jesteśmy parą młodych, 23-letnich ludzi, chętnych do podjęcia natychmiastowej pracy na oferowanych stanowiskach. Oboje posiadamy umiejętność biegłego posługiwania się językiem angielskim w mowie i piśmie, gdyż razem studiowaliśmy, także wszelka komunikacja w tym języku nie stanowi dla nas najmniejszego problemu. Rozpoczęliśmy również naukę języka norweskiego. Posiadamy doświadczenie w pracy magazynowej i produkcyjnej. Naszym kolejnym atutem jest doskonała sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, jak i punktualność, oraz łatwość pracy w grupie. Nie posiadamy żadnych nałogów. Mam nadzieje, że nasza aplikacja okaże się dla Państwa interesująca. Prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 516 093 301 oraz 783 827 926

  10. Katarzyna_Staniszewska na 11 stycznia 2014 @ 14:25

    Witam.

    Jesteśmy parą młodych ludzi ( 20 i 21 lat) którzy z ogromną chęcią podejmą pracę. Mamy duże chęci i motywacje! Jesteśmy pozytywnie nastawieni, i potrafimy rozwiązywać problemy.

    Język angielski znam na poziomie bardzo dobrym, natomiast chłopak na poziomie podstawowy ( ale wciąż czerpie lekcje z języka angielskiego).

    Chłopak posiada doświadczenie w pracy na magazynach, nie boimy się życia i potrafimy stawić czoło nowym wyzwaniom!

    Jesteśmy rzetelni, uczciwi i pracowici !

    Oto kontakt z nami:
    Staniszewska Katarzyna 534 976 111
    mail: staniszewska.katarzyna93@o2.pl

    Pozdrawiamy i liczymy na pozytywne rozpatrzenie !

  11. Witam,
    Jestem zainteresowany Państwa oferta pracy.
    Mam 30 lat
    Nie karany
    Uczciwy
    Pracowity
    Bez nałogów
    Posiadam własny środek transportu
    Prawo jazdy kat.B
    Gotowy podjąć prace od zaraz.
    Zaświadczenie o niekaralności
    Nr.kontaktowy 518913481
    mail: matthias_x@wp.pl
    Pozdrawiam
    Maciej

  12. Numer telefonu , lepiej sie zdzwonić i dogadać spełniam państwa warunki oczekuje na teleon od Panstwa nr. tel.48667-869-012

  13. Witam,
    Jestem zainteresowany ofertą pracy. Jestem osobą młodą (26) zdrową i gotową do pracy w pełnym wymiarze godzin jak i ponad to, bez nałogów. Komunikatywnie posługuję się j.angielskim. Posiadam doświadczenie na różnych stanowiskach w pracy na magazynach w UK.

    Pozdrawiam,
    Sebastian,

    tel: +48 792014627
    e-mail: hugoslaw@wp.pl

  14. Bartosz 30 na 28 stycznia 2014 @ 17:16

    witam jestem zainteresowany panstwa oferta , mam 31 lat .8 letnie doswiadczenie na produkcji .. gotowy do wyjazdu do Norwegii od zaraz .
    bartekbilu@op.pl

  15. Witam razem z kuzynem jesteśmy zainteresowani przedmiotową ofertą. Wcześniej pracowaliśmy pod Stavanger w zakładach mięsnych. Proszę o kontakt emailowy ac1972@interia.eu lub pod nr telefonu +48690352060.
    Spełniamy wymagania

  16. Witam, mam na imie Patryk (18 lat).
    Jestem komunikatywny oraz znam Angielski na poziomie komunikatywnym (Wiele razy rozmawialem z obcokrajowcami), dobrze pracuje w grupie, nie mam zadnych uzaleznien, od roku poprawiam swoja sprawnosc fizyczna poprzez silownie oraz inne aktywnosci fizyczne i jestem ogromnie zmotywowany do rozpoczecia pracy w Norwegii oraz zainteresowany do nawiazania dluzszej wspolpracy, gotowy do wyjazdu w kazdej chwili i pracy na zmiany nocne.
    Posiadam rowniez, 2 miesiace praktyk w Hotelu oraz Resteuracjii i doswiadczenie w innych pracach sezonowych.
    W razie rozpatrzenia mojego podania prosze o kontakt na email: sindox1409@wp.pl